انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه 420
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-04-2021، 16:27)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 16:23)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من استادشم گوساله D:::::

اره...چرا؟
به علف هرز تو کویر لوت.
گوسفند .

(12-04-2021، 16:26)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سفارشی ریحانه پارسا نمیتونین بیارین نیاز دارم بهش 

هنتای بی ادب.
تو هنتای نمیره فعلا تو کاتوگوری اماتوره 
(12-04-2021، 16:29)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 16:26)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ملیکاهم هست ._.

یه عکس بگیریم؟ -__-

هر عکس دونه ای ۱۰ تومن

ظالم....
(12-04-2021، 16:27)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 16:26)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سفارشی ریحانه پارسا نمیتونین بیارین نیاز دارم بهش 

دنیا دم دست تره
فقط یکم بارداره...
مشکلی نداری؟!
نه تو رو خدا ویار گوجه سبز داره گرونه گوجه سبز باید پول بدیم
(12-04-2021، 16:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 16:21)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پوبون آوردین نویسنده اینجا کردین ؟

ما همینقدر تواناییم
برنامه بعدیمون اینکه زنشو بیاریم مدیر ناظم اینجا کنیم
تا مدیر لایقی چون داریم دگر پوبون چرا ؟
تا ونوس عاقل و بالغ داریم دگر پوبون چرا ؟
شاید از ما دور باشی اما
تا گرمای وجودت را داریم دگر سودا چرا ؟
ما را سر عیب جویی از تو نیست ای هموطن!
وقتی دکمه گزارش در کنار پست هایمان داریم کرم بیجا چرا ؟
ما همه بچه های گل و بلبل بوده ایم!
وقتی اخطار ۹۰ درصدی داریم اسپم در اینجا و آنجا چرا!؟

دیگه قافیه و اینا کم بود همینو از ما بپذیر
(12-04-2021، 16:22)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 16:21)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشید استاد ۰-۰ چشم ۰-۰
ببخشید داداش ۰-۰
.________.=./////

افرین 129f

امتحانای خرداد نزدیکه ... تصمیم گرفتم بت صفر بدم

بخونم نمیتونی استاد تو کارنامه کار معلمیت ثبت میشه الکی صفرم بدی ۰-۰
(12-04-2021، 16:29)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخرم نفهمیدم این پاورو چجوری بدم بره ._.
استاد آرمی گرام به نظر شما باید درباره استرس چی بنویسم برا ارائه؟۰-۰
حال عایا اگر تایپیکی زدی دربارش میشه لینکشو بدی پلیز؟ ۰-۰

سرچ بزن استرس هرچی اومد پاور کن تحویل بده.
(12-04-2021، 16:24)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 16:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ما همینقدر تواناییم
برنامه بعدیمون اینکه زنشو بیاریم مدیر ناظم اینجا کنیم

تتلو رو بکنین مدیر گ.ا بتونیم یه دوتا فحشم بدیم

یعنی من از تتلو کمترم؟
دلم شکست ..
(12-04-2021، 16:28)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 16:27)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دنیا دم دست تره
فقط یکم بارداره...
مشکلی نداری؟!
دنیا دیگه قابل استفاده نیست بوی تتلو میده

بوی مهراد جم و ساسی و خیلی افراد دیگه هم میده
ریحانه هم که هر روز سر کاره
و کلی زحمت میکشه
(12-04-2021، 16:29)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 16:24)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر می‌کنی من کیم ؟ فکر می‌کنی فقط اسمم مستر روبوته؟ 

زن رونالدو؟
از کجای حرف بالا به این نتیجه رسیدی ؟ من اگه جورجینا بودم الان زیر کار بودم داداش ((:
(12-04-2021، 16:30)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
دنیا دم دست تره
فقط یکم بارداره...
مشکلی نداری؟!
نه تو رو خدا ویار گوجه سبز داره گرونه گوجه سبز باید پول بدیم

پارههههه