انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه 420
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-04-2021، 19:59)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 17:06)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تو هم نیستی که-ـ-

تو قلبتم
جوووووووووون^.^
(12-04-2021، 20:38)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 20:27)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Smile
من با هرکدوم. از بچه های انجمن حرف میزنم حتی یه بار دیگه تو ذهنم میمونن.-.
ولی بعضیا منو زود فراموش میکنن: )

معذرت میخوام♥️
معذرت. خواهی نکن بانو^.^
عب نداره

(12-04-2021، 20:45)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 19:26)Iam_ROYA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجا بفرس
از انتقاد میترسی
یا فر خوردن** بقیه
انتقاد که نه ولی گزینه دو آره مراعاتشون رو می کنم.
برای شوما هم می فرستم پ.خ
(12-04-2021، 19:33)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:
سلام علیکم **
(12-04-2021، 19:55)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بله شت
شمام تهرانیت؟
بله بله. ما هم تهرانیم.
آهان

برقراری عزیز؟
(12-04-2021، 20:40)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 20:27)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Smile
من با هرکدوم. از بچه های انجمن حرف میزنم حتی یه بار دیگه تو ذهنم میمونن.-.
ولی بعضیا منو زود فراموش میکنن: )
سلام!
خوبی؟ 4xv

علک سلام
خوبم ممنون توچطوری؟
اینطوری گفتم حالمو پرسیدی؟

(12-04-2021، 21:07)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

برقراری عزیز؟

ممنون
شماسرحالی؟
(12-04-2021، 21:09)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 21:07)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

برقراری عزیز؟

ممنون
شماسرحالی؟
بد نیستیم
چخبر درس میخونی؟
(12-04-2021، 21:09)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 20:40)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام!
خوبی؟ 4xv

علک سلام
خوبم ممنون توچطوری؟
اینطوری گفتم حالمو پرسیدی؟

[ -> ]

برقراری عزیز؟

ممنون
شماسرحالی؟

شکر ! منم ک خوبم به خوبیت :>
نه جان خودم !
آها راستی ببخشید فن ابراهیم زاده بودم تاپیک زدم دو تا ):
هیچ چیز بد تر از این نیست که ساعت ۱۱ شب بت بگن فردا صبح امتحان منطق و جغرافیا و دفاعی داری....
(12-04-2021، 18:36)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2021، 21:36)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالت خوبه؟-ـ-
ن
(11-04-2021، 21:38)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دخترم با بچه های بد حرف نزن
چشم

افرین -_-!

(12-04-2021، 21:12)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچ چیز بد تر از این نیست که ساعت ۱۱ شب بت بگن فردا صبح امتحان منطق و جغرافیا و دفاعی داری....

منم فردا امتحان زبان دارم .__.
(12-04-2021، 21:12)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مثل اینکه طعم بد سه امتحان حضوری در یک روز اونم در ساعت 9 صبح رو نچشیدی..
(12-04-2021، 20:05)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 19:59)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو قلبتم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/a7ae88e46f3264987f13f88809a62fbd_e4f71.jpg

خیلی گاو شدی :/