انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه 420
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-04-2021، 7:03)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چه نقش منفوری به من دادی پسرک :|
میام براتا>.<
تورا چه شد هاست که مارا ز خود دور مینمایی و مجال گ.آ نمیدهی ؟
(14-04-2021، 7:03)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 7:00)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیشعووووررررررر

چیکار کنم خو یاد آرش میفتادم ی جوری میشدم/=
ببخشید گل

(14-04-2021، 7:01)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهمیش اینه دیگ خیلیا سرمون قلدر نیستن Telegh_01
هوم
اره من خودم جا همه عق زدم :|

برو بابا به من چه ربطی داره:/

جونز بعله بعله درس میفرماید*_*

عجب نقشی داشتم ناموسا:|

(14-04-2021، 7:09)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 7:03)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چه نقش منفوری به من دادی پسرک :|
میام براتا>.<

منفور نیست قلدره. حالا حالاها جا داره کجاشو دیدی

(14-04-2021، 7:01)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهمیش اینه دیگ خیلیا سرمون قلدر نیستن Telegh_01
هوم
اره من خودم جا همه عق زدم :|

برو بابا به من چه ربطی داره:/

دیوار کوتاه تر از شما نیست

بیچاره منو داداشم :|

چطوری بچه؟
(14-04-2021، 7:12)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 7:03)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشید گل

(14-04-2021، 7:09)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تو کار نویسنده دخالت نکنید نقش ها همه درست میشه ای بابا
(14-04-2021، 7:13)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چطوری بچه؟

عع
تو هم هستی که
خوبیم به خوبیت تو چخبر ؟
(14-04-2021، 7:14)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 7:12)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اخه دیوار کوتاه تر از حسین منم ک دیوار ندارم :|
چرا نخورد تو سر صدرا یا سهند؟ اخه بهار .... وای نچ نچ نچ اصن باورشم برام سخته
[ -> ]
[ -> ]
ببخشید گل

[ -> ]

بد شانسی دیکه ،البته من خودم همش دارم فحش میدم تو داستانش
(14-04-2021، 7:15)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 7:13)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چطوری بچه؟

عع
تو هم هستی که
خوبیم به خوبیت تو چخبر ؟

سیلامتی*_*
میگم ت چ زود بیدار میشی من قبلنا ک بیکار بودم تو ماه رمضون ۹ صبح میخوابیدم ۷ عصر بیدار میشدم:/
(14-04-2021، 7:17)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 7:14)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اخه دیوار کوتاه تر از حسین منم ک دیوار ندارم :|
چرا نخورد تو سر صدرا یا سهند؟ اخه بهار .... وای نچ نچ نچ اصن باورشم برام سخته

زنت که نیست مادرته. بعدشم تو لیست نسبتای خودت بود که بچش بشی منم از قبل گذاشته بودم گفتم چه بهتر
(14-04-2021، 7:18)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 7:15)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عع
تو هم هستی که
خوبیم به خوبیت تو چخبر ؟

سیلامتی*_*
میگم ت چ زود بیدار میشی من قبلنا ک بیکار بودم تو ماه رمضون ۹ صبح میخوابیدم ۷ عصر بیدار میشدم:/
یه امروزو زود بیدار شدیم فقط
تازه ما شاد هم داریم متاسفانه ...
سردردت خوب شده ؟