انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه 420
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-04-2021، 14:54)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 14:48)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه تولد سهونو بهم تبریک بگید؟ 8
تبریک ^.^

ممنون^^❤
(12-04-2021، 14:48)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تبریک میگم
(12-04-2021، 14:56)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
تبریک میگم

مرسی^^❤
[ -> ]

چقدر کیوتی تو آخه. تولد سهونت مبارک. 

تا کی میخواین به دعواتون ادامه بدین؟(:
زشته از شما بعیده مخصوصا شما 3 نفر اول.حالا دعوادارین به کنار!چرا تو ناشناس اخه؟!
من به بحث دخالت نمیکنم ولی اینبار دیگه دیدم انجمن داره نابود میشه ساکت نموندم.از قدیم گفتن جواب ابلهان خاموشیست چرا دارین ادامش میدین؟؟
اقای ناظم یک حرفایی گفت من خودم شخصا ناراحت شدم.
بخاطر یه چیزی کل انجمن داره نابود میشه.
مگ من نگفتم چیزی ک تو دلتون دارینو تو جمع اشتراک نذارین؟
من جز این انجمن جای دیگه ندارم.حتی ادمای مهم زندگیم هم میخوان برن.
میرین بعد ماه ها میاین حداقل این مدت که میاین بگینو بخندین.اگ هم کسی چیزی گفت مهم ندونین.بیخیالش
تابحال از کسی انقدر خاهش نکرده بودم اما از شما میکنم!خاهش میکنم خواهشا دیگه دعوا نکنین.بخاطر خودتون بخاطر افراد مهم اینجا.
یک بار دیگه دعوا ببینم واقعا بهم برمیخوره شاید دیدین تا حد محروم شدنم جلو رفتم.پس یکم به حرفایی که زدم ارزش بدین
سهندو که خودتون میشناسین چطوریه.اونم فقط دوست داره یک نفرو بخندونه اونطوری میکنه.شما به دل نگیرین.-.
خواهش کردمااا
(12-04-2021، 14:47)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 14:46)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه مشکل دیگم هست
اینکه ملت همه چیو به خودشون میگیرن ._.

یه سری جوجه هم اون وسط خودشیرینی میکنن

(12-04-2021، 14:46)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی؟

کرانچی
جوجه خودتی بی ادب ._.
(12-04-2021، 14:57)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

چقدر کیوتی تو آخه. تولد سهونت مبارک. 

وایی مرسی صنما انقد خوشحالم*_*
امروز ۲۷ سالش میشه*--*
(12-04-2021، 14:53)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 14:51)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو چیکارشی اونوقت؟

یکی از فناشم

الان چرا بت تبریک بگم ؟
(12-04-2021، 14:22)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2021، 21:46)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نگو :/ برگام

ب خدا/:
ی پست از یه جای معتبر خوندم آیدل هایی که از هم متنفرن نوشته بود سهون و کوک
ی جا دیگه ان خوندم

(11-04-2021، 22:49)†ˢᴵᶜᴷ ᴹᴵᴺᴰ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
42
من دانشجوام لاو
ولی اگ بگم زوری پاس کردم درسای تئوری و دوروغ نگفتم:دی

عرر مهم نیس بیبی
دوستان کمک کردن
من بت تقلب -_-

(12-04-2021، 13:23)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تولد شوهرت مبارک باشه سهونا D: Heart

مرسییی

^.^ 4xv
(12-04-2021، 15:01)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 14:53)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکی از فناشم

الان چرا بت تبریک بگم ؟

خب تو نگو