انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد | نسخه ۴۶۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(27-12-2021، 13:09)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-12-2021، 13:07)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من گند زدم ؟ من کولی با..‌‌..خیییییلیییییی بدی

اخه تبعیض تا کی؟ اخه چرا اینهمه تبعیض بین ماست؟ ها تو میتونی ایتطوری فرار کنی بعد من میشم ادم بده. هییی

تبعیضی در کار نیست حقیقت محضه
برو دیگه غیدتو زدممم 123
(27-12-2021، 13:10)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-12-2021، 13:09)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخه تبعیض تا کی؟ اخه چرا اینهمه تبعیض بین ماست؟ ها تو میتونی ایتطوری فرار کنی بعد من میشم ادم بده. هییی

برو دیگه غیدتو زدممم 123

غید لپاتو بزن. بچه پرو
ب من هیچ دخلی نداره
خوب باشیناا زندگی تهش
(27-12-2021، 13:05)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-12-2021، 7:19)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عا یه چیزی یادم رفت بگم بهت. اگه رفتی هنرستان و داری کامپیوتر میخونی به جای اینکه دنبال شغل های ازاد و برنامه و نویسی باشی میتونی یکم درس بخونی و بری شهید رجایی برای دبیری.
دبیری دوست ندارم. حقوقشم خیلی کمه
(27-12-2021، 11:07)[ SouL ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببببببلهههههه ...
تبریز هم برگشت به ریشه هاش ،
برگشت به خویشتن -_-
و شروعِ عذاب هایِ دوزخیِ منِ سرمایی p336
این یخبندون و سرما برا تبریز مث قرمه سبزی برا آدماست ،
خلاصه که دارم با انگشت هایِ یخ زده ام تایپ میکنم p336
برف اومده؟
(27-12-2021، 12:23)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تؤ نخ مآ نبٱش گره میخؤریع
|||||||:
اره راس میگه من گره خوردم:/
خب چرا میری تو نخ من
(27-12-2021، 13:11)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-12-2021، 13:10)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برو دیگه غیدتو زدممم 123

غید لپاتو بزن. بچه پرو

نه آنها با من هستند
در تمام مراحل زندگی
آنها مرا کتک نمیزنند
من غیر آنها را نخواهم زد Telegh_54
(27-12-2021، 13:13)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب چرا میری تو نخ من
-_-!
(27-12-2021، 13:14)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-12-2021، 13:11)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غید لپاتو بزن. بچه پرو

نه آنها با من هستند
در تمام مراحل زندگی
آنها مرا کتک نمیزنند

اخی اشکم در اومد
(27-12-2021، 13:13)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-12-2021، 13:05)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دبیری دوست ندارم. حقوقشم خیلی کمه
برف اومده؟
اره راس میگه من گره خوردم:/
خب چرا میری تو نخ من

فک میکنی کارت خوبه بیا جامنو بگیر

کجا بودی؟
(27-12-2021، 13:15)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-12-2021، 13:14)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه آنها با من هستند
در تمام مراحل زندگی
آنها مرا کتک نمیزنند

اخی اشکم در اومد
اره چون غم انگیز و حماسی بود