انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد | نسخه ۴۶۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-01-2022، 17:43)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-01-2022، 17:28)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حوصله کشمکش ندارم منم خسته شدم دیگه
تو راست میگی(:

واسه نوشتن ؟ :/

اره دیگه.
دارم یهت روحیه میدم

مال من طولانیه
(02-01-2022، 17:44)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-01-2022، 17:43)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره دیگه.
دارم یهت روحیه میدم

مال من طولانیه

خیلی هم عالی. میشه یه رمان به جای داستان کوتاه
(02-01-2022، 17:45)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-01-2022، 17:44)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مال من طولانیه

سرم خیلی شلوغه کلی درس دارم
حالا خوبه رشته تجربی رو گذاشتم کنار
وگرنه دووم نمیاوردم
(02-01-2022، 17:46)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-01-2022، 17:45)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

وگرنه دووم نمیاوردم

روزی 15 دقیقه کافیه

یعنی میتونه کافی باشه با 15 دقیقه هم کلی جلویی
(02-01-2022، 17:49)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-01-2022، 17:46)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وگرنه دووم نمیاوردم

روزی 15 دقیقه کافیه

اره ولی تا وقت میارم فیلم نگاه میکنم و اخبار رو چک میکنم
(02-01-2022، 17:58)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-01-2022، 17:49)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
روزی 15 دقیقه کافیه

خب رطب خورده نمیتونه منع رطب کنه من خودم الانم دارم فیلم میبینم
(02-01-2022، 17:28)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-01-2022، 12:44)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب طبیعت ادما همین که حرف بزنن تا اینکه عملگرایی کنند∆_∆
تو ناراحت نباش ...«:
  هرجور دوست داری روزا رو بساز(؛

حوصله کشمکش ندارم منم خسته شدم دیگه
تو راست میگی(:

آخی Big Grin   Blush 
اصلا حوصله هم داسته باشی حیف خودت نی که بخوای نظرات و حرفای اطرافت رو به خواسته ها و احساس قلبی خودت ترجیح بدی⁦⁽⁽ଘ( ˊᵕˋ )ଓ⁾⁾⁩
ادما پی هرچیزی هستن تااونوتغییربدن تا بگن کارانجام شد فقط.

بلی ممنون ازدرکت ⁦ƪ(˘⌣˘)ʃ

(02-01-2022، 12:48)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تلاشتو بکن. تو میتونی. موفق باشی. Heart

واسه نوشتن ؟ :/
(02-01-2022، 17:59)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-01-2022، 17:58)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اره
تقصیر خودمه روزی هفت ساعتی درس بخونم کافیه
خودم تنبلم دیر میخوابم و دیر پا میشم
اگه مثل بقیه هفت هشت صبح برم سر درس تا هشت شب تموم میشم
یا فوقش تا نه شب
این سه ساعت باقی مونده همه کارامو میتونم انجام بدم ولی تنبلم دیگه

اره حق باتویه
جواب ابلهان خاموشیست
ولی بعضی وقتا باید زد تو دهنشون که من اینجور مواقع نمیدونم چی باید بگم
(02-01-2022، 19:03)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-01-2022، 17:59)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اره
یا فوقش تا نه شب
اره.
خب تنبلی نکن. البته من خودم از کل جهان تنبل ترم تو درس خوندن.
نمیدونم چطوری باید خوند. خودمم بلد نیستم
(02-01-2022، 19:03)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اره
یا فوقش تا نه شب

اره حق باتویه
جواب ابلهان خاموشیست
ولی بعضی وقتا باید زد تو دهنشون که من اینجور مواقع نمیدونم چی باید بگم

اری ابلهان را در جملات بکار رفته و خیلی دیگرنکته هایشان میتوان شناخت و خود را ازشرشان خلاص نمود Cool
با تدابیر فوق.