انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد | نسخه ۴۶۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Sleepy Sleepy Sleepy

خبراتون رسیده Big Grin
جمعتون جَمعه گلتون کمه ^^ Big Grin
جا من خالیه وجدانن  Rolleyes
میدونم بدون من ب تو خوش نمیگذره ^^  14
ولی خوش بگذره 31
(31-12-2021، 1:44)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-12-2021، 1:27)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نظرم چ اهمیتی واست داره؟!

عه عه شکست نفسی نفرماصد در صد داره
ن عامو این وصله ها ب ما نمیخورهcof
(31-12-2021، 0:34)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-12-2021، 0:11)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینا کوجا بودن لدفا Telegh_57

نمیگم. یعنی پیچیدس بعدا تو دیس میگمت

(31-12-2021، 0:21)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوم

باج

هام
راس میگی خودمم ندیدم تو لیسته فک کردم برا بقیه اومده بیخیال

عه اسمت نیست ها کدوم تویی تو این
(31-12-2021، 16:54)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-12-2021، 16:52)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نگفتم با اختلاف زیاد میبری. هرچند منم با همون نتیجه بردم

خیلی ظلمه با یه دختر باشم

چرا دقیقا ؟
نمیدونم . ظلمه .
(29-12-2021، 17:11)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام دوستان
کسی جا نمونده که ؟ نه
خب
یه نظر سنجی جدید گذاشتیم بین بچه ها با این تفاوت که همه کسایی که در مقابل رقیبشون بیشتر رای بیارن , میرن تو یه دور جدید و دوباره یه نظر سنجی جدید بین برنده ها
حتما شرکت کنین

نکته : کسایی که اسمشون تو این نظر سنجی نیومده  ( sehun , DarkLight و ... ) اگه یادتون باشه قبلا هم یه نظر سنجی داشتیم , رای هاتون رو از رو همون قبلی مشخص میکنیم پس مشکلی نیست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://digiform.ir/wdec84e04
برو بریم

کسایی که تگ نشدن یا قبل از اینکه این پست رو بزارم , تو نظر سنجی رای دادن یا یادم رفته اسمشونو تگ کنم که به بزرگی خودتون ببخشید

و اینکه استفاده از فیلتر شکن و آیپی خارجی و همچنین آیپی های مشابه کاملا حذف میشن رای هاشون پس فیک نزنین بیزحمت :/
منو چرا تگ میکنین منه بدبخ هیچ جا اسمم نی ک Telegh_01
(31-12-2021، 17:18)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-12-2021، 17:11)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام دوستان
کسی جا نمونده که ؟ نه
خب
یه نظر سنجی جدید گذاشتیم بین بچه ها با این تفاوت که همه کسایی که در مقابل رقیبشون بیشتر رای بیارن , میرن تو یه دور جدید و دوباره یه نظر سنجی جدید بین برنده ها
حتما شرکت کنین

نکته : کسایی که اسمشون تو این نظر سنجی نیومده  ( sehun , DarkLight و ... ) اگه یادتون باشه قبلا هم یه نظر سنجی داشتیم , رای هاتون رو از رو همون قبلی مشخص میکنیم پس مشکلی نیست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://digiform.ir/wdec84e04
برو بریم

کسایی که تگ نشدن یا قبل از اینکه این پست رو بزارم , تو نظر سنجی رای دادن یا یادم رفته اسمشونو تگ کنم که به بزرگی خودتون ببخشید

و اینکه استفاده از فیلتر شکن و آیپی خارجی و همچنین آیپی های مشابه کاملا حذف میشن رای هاشون پس فیک نزنین بیزحمت :/
منو چرا تگ میکنین منه بدبخ هیچ جا اسمم نی ک  Telegh_01

ولی پسر خیلی خیلی خوبیه **
منو اول تگ کرده Smile
(31-12-2021، 17:28)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-12-2021، 17:18)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منو چرا تگ میکنین منه بدبخ هیچ جا اسمم نی ک  Telegh_01

منو اول تگ کرده  Smile

:> عجیبی قریبا مگه گفتم بچه بدیه
(31-12-2021، 17:29)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-12-2021، 17:28)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

منو اول تگ کرده  Smile

منم نگفتم درموردش بد گفتی ک خون اشام جان D:
میدونی چرا اسمت نبود؟ ^^
(31-12-2021، 17:33)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-12-2021، 17:29)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

منم نن۵گفتم درموردش بد گفتی ک خون اشام جان  D:
میدونی چرا اسمت نبود؟ ^^

نه چرااا؟