انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد | نسخه ۴۶۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-01-2022، 20:11)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-01-2022، 19:05)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره.
خب تنبلی نکن. البته من خودم از کل جهان تنبل ترم تو درس خوندن.
نمیدونم چطوری باید خوند. خودمم بلد نیستم
اره منم زیاد نمیدونم این همه تست میزنم اخرش همرو غلط جواب میدم
هیچ کار دیگه ای هم بلد نیستم
همین که بزنی و برسی کنی خیلیه. همینطوری پیشرفت میکنی
(02-01-2022، 20:44)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-01-2022، 20:11)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره منم زیاد نمیدونم این همه تست میزنم اخرش همرو غلط جواب میدم
هیچ کار دیگه ای هم بلد نیستم

امیدوارم پیشرفت کنم

(02-01-2022، 20:40)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-01-2022، 20:39)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01 اول مینویسی بعد دنبال موضوعی

اه حواسم غلطاندی نگووو19

منو میزنی الان محرومت میکنم :/ 2mo5
(02-01-2022، 21:41)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-01-2022، 20:44)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

امیدوارم پیشرفت کنم

(02-01-2022، 20:40)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
 اه حواسم غلطاندی نگووو19

تو هم بززن بینم Cool
 قدرت نداری باوو ⁦ᕦ⊙෴⊙ᕤ⁩
(02-01-2022، 21:41)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

امیدوارم پیشرفت کنم

میکنی. تلاشتو بکن.
کسی که نباید اخرش پشیمون بشه فقط خودتی
(02-01-2022، 22:03)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
امیدوارم پیشرفت کنم

میکنی. تلاشتو بکن.
اگه درسا بره تو ذهنم و فراموش نشن عالی میشه (:

(02-01-2022، 21:53)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
امیدوارم پیشرفت کنم

تو هم بززن بینم Cool
 قدرت نداری باوو ⁦ᕦ⊙෴⊙ᕤ⁩

بادیگاردای هیکل درشت و ورزشکارمو میارم واست :/
(02-01-2022، 22:05)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-01-2022، 22:03)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میکنی. تلاشتو بکن.

از مغزت کار بکشی زقوی میشه.
نترس بهش اعتماد کن.
حداقل کل کتاب زیستو تو 3ساعت نخوندی و بعدش بری پای امتحان نهایی بشینی Wink
(02-01-2022، 22:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-01-2022، 22:05)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نترس بهش اعتماد کن.
امتحان نهایی من تموم شد :/
کجایی تو الان در گذشته من؟ Telegh_01
(02-01-2022، 22:08)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-01-2022، 22:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نترس بهش اعتماد کن.
امتحان نهایی من تموم شد :/
کجایی تو الان در گذشته من؟ Telegh_01

مال منم تموم شدهههه.
خرداد بود.
بعله فک کنم خیلی گذشتمون مشترک شد Big Grin
(02-01-2022، 22:42)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: آها باشه خب . حالا چه شد که یاد اینی که تو ترم دوم یاد گرفتی افتادی ؟ ببخشید زیاد میپرسما کلا واسم سوال شد خو

فیلم یادهندوستان کرده

بیا پی وی بپرس بهتر پاسخگو باشم

پرسیدم دیگه
عار عه مگه جیگر ؟

بد کردم خواستم ناشناستو پر کنم ؟ Telegh_25
[ -> ]
[ -> ]
میکنی. تلاشتو بکن.

(02-01-2022، 21:53)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو هم بززن بینم Cool
 قدرت نداری باوو ⁦ᕦ⊙෴⊙ᕤ⁩

بادیگاردای هیکل درشت و ورزشکارمو میارم واست :/
 خوبه منم قاضی اشنا دارم سریع آب خنک میاره وسط...