انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد | نسخه ۴۶۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-12-2021، 23:44)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: تو ک خروس هستی ب ما بگو فواید خروس بودن چیست؟ ( ۲ نمره )?
از فوایدش اینه که یه رفیق عین شما میفته تو تورمون (((:

نپسندیدم...دو نمره رو نمیگیری
(09-12-2021، 17:12)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-12-2021، 14:27)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه ای جان D:

حس میکنم مغروره :/
اهل جهنم رو دیدی؟

(08-12-2021، 16:07)_sehun_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:
یادته فیلم به خاطر برادرم رو گفته بودی تماشا کرده بودم؟
اخرش برادر دی او مرد درسته؟

نه هیونگ
بچه ها پارسال دوست امسال آشنا
چقدر خوش میگذره به بقیه پیام ناشناس بدی
(13-12-2021، 15:53)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-12-2021، 14:15)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوابت سنگینه؟ D:

بدجوووور
به سختی خوابم میبره از اون طرفم ب سختی بیدار میشم  Telegh_01

اونم عالمی داره ..
من خیلی خوابم سبکه، یکی کنارم نفس هم بکشه بیدار میشم ._.
مگه اینکه خیلییی خسته باشم و بیدار نشم
(14-12-2021، 15:24)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
‏موقع خداحافظی به جای مراقب خودت باش و این حرفا مثل ولی‌ صادقی بهش بگید:
«حالا که جانِ ما شده ای، احتیاط کن..»

من استیکر میفرستم
(14-12-2021، 16:09)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
روم روم روم روم

جونم جونم جونم جونم؟

ب من میگن ریم روم رام._.
(14-12-2021، 16:27)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-12-2021، 16:09)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
روم روم روم روم

جونم جونم جونم جونم؟

ب من میگن ریم روم رام._.

25r30ینی عاشقتم ، خوب با لقبت کنار اومدیا
(14-12-2021، 16:34)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-12-2021، 16:27)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ب من میگن ریم روم رام._.

زهرمار._.
اسم ب این قشنگیو گند بزن توش:/

تولدت بود دختر؟
(14-12-2021، 16:35)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-12-2021، 16:34)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

زهرمار._.
اسم ب این قشنگیو گند بزن توش:/

25r3025r3025r30حرص بخور جانم حرص خوردنتم قشنگه