انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد | نسخه ۴۶۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-12-2021، 15:39)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-12-2021، 15:33)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هی هییی Big Grin

چ باحال از این ایموجیا درست میکنی Bd3 Big Grin

اوه شت این خوب بود 25r30
ولی ب ابن فک کن ک وقتتو بزاری ی خرو رام کنی
سخته من از الان خسته شدم Telegh_01

⁦乁[ ◕ ᴥ ◕ ]ㄏ⁩

حال میده هووو رررررررااااااااا⁦⁦(。◕‿◕。)➜⁩

خب واقعی خر خووب ولی وقتش ک میشه خیلی خررررر میشه خب این بده⁦(-_-メ)⁩
؟  خرش کنی خستگیت در میره حالا از ما گفتن بود.⁦ミ●﹏☉ミ⁩

بهله بهله Big Grin

عا اینم حرفیه بهش فک میکنم
(23-12-2021، 18:11)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-12-2021، 9:41)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بیا با هم ویدیو هامونو ب اشتراک بذاریم (:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/view/vid_20211222_233315_716_yuh1.mp4/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/view/vid_20211220_161609_507_vbmg.mp4/

چرا حس میکنم بزرگترین کاری که طرفدارای بی‌تی‌اس تو زندگیشون کردن افتخار کردن به جایزه هاییه که آیدل هاشون بردن

چون اونا زحمت کشیدن و الان یه ارتش ۱۵۰ میلیونی آرمی دارن
تازه حرفی هم بزنی با ارتششون میریزن میزننت
من خودم یبار نزدیک بود ترور شم
یبارم ارتشای آرمی میخواستن به ایران حمله کنن که خداروشکر نامجون اینو گفت و منصرف شدن :

نقل قول: توی پشت صحنه ی قسمت ۴۳ ران بی تی اس نامجون گفت که از ته دلش برای کوروش کبیر احترام قائل است و همچنین اون  قسمتی از شاهنامه و قسمتی از کتاب پزشکی ابوعلی سینا رو هم خوانده است.
(23-12-2021، 18:32)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-12-2021، 15:39)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
  ⁦乁[ ◕ ᴥ ◕ ]ㄏ⁩

حال میده هووو رررررررااااااااا⁦⁦(。◕‿◕。)➜⁩

خب واقعی خر خووب ولی وقتش ک میشه خیلی خررررر میشه خب این بده⁦(-_-メ)⁩
؟  خرش کنی خستگیت در میره حالا از ما گفتن بود.⁦ミ●﹏☉ミ⁩

بهله بهله Big Grin

عا اینم حرفیه بهش فک میکنم

بهله مال من؛بل بلي مال تو||:
هركي مال خودش برداره19

زياد فكر ميكنيااBf8
(23-12-2021، 16:39)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-12-2021، 15:55)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینارو با هیونجین بده من لطفا D:
نمیشه(: جیمین رو بده من بعد

نههههه بی تی اس و هیونجین و چان و لینو هم مال منه
(23-12-2021، 12:57)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-12-2021، 11:19)ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
kaffe2

خوشگله برسونیمت

مزاحم نشو وگرنه...
گفتگوی آزاد | نسخه ۴۶۴ 88
(23-12-2021، 18:11)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-12-2021، 9:41)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بیا با هم ویدیو هامونو ب اشتراک بذاریم (:

https://uupload.ir/view/vid_20211222_233315_716_yuh1.mp4/
https://uupload.ir/view/vid_20211220_161609_507_vbmg.mp4/

چرا حس میکنم بزرگترین کاری که طرفدارای بی‌تی‌اس تو زندگیشون کردن افتخار کردن به جایزه هاییه که آیدل هاشون بردن

بزرگترین نیست اما افتخار هم داره
(23-12-2021، 15:31)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-12-2021، 14:18)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باید ببینم تو این موضوع پیشرفت کردی ک نگم  Undecided

خواهش میکنم :}
ولی ببخشید کدوم موضوع ؟

زنده باشی⁦(灬º‿º灬)♡⁩
معنی شعر به موضوع صداقت درون برمی‌گرده درست  آیا⁦(●__●)⁩

:}
درست و اینکه اگ ب داد خودتو زندگیت نرسی هیچکی نمیرسه ، تو این زندگی هر کی فقط ب فکر خودش و زندگیش و اینده خودشه :]
(23-12-2021، 17:39)zarabanoo12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-12-2021، 13:34)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کاربر جدید یا از قدیمیایی که رمزشو فراموش کرده؟

باعرض سلام اقامحمد
کاربرقدیمم رمزم فراموش کردم هرکارمیکنم نمیتونم واردبشم
زهرامƁяιƖƖιαηт
چندماهه نمیتونم واردبشم
خیلیم عالی. به اقا صابر گفتی جریانو؟
(23-12-2021، 20:02)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-12-2021، 15:31)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
 زنده باشی⁦(灬º‿º灬)♡⁩
معنی شعر به موضوع صداقت درون برمی‌گرده درست  آیا⁦(●__●)⁩

:}
درست و اینکه اگ ب داد خودتو زندگیت نرسی هیچکی نمیرسه ، تو این زندگی هر کی فقط ب فکر خودش و زندگیش و اینده خودشه :]
⁦( ◜‿◝ )♡⁩
 و زندگي پراز حقايق اين چنين است كه پدر ومادرمان با جمله،
  غصه نخور بزرگ ميشي درست ميشه فريب مان دادند.(ノ◕ヮ◕)