انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد | نسخه ۴۶۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(27-12-2021، 22:38)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-12-2021، 22:33)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بہ بہ آقا مجید گل =)))
ای بابا نمشہ داش
تو ناشناس بگو
چه چه...
بهونه نیار مردک ع درستش کن

ھمینی کہ ھس
میخوای بخواہ نمیخوای نخواہ
(27-12-2021، 22:40)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-12-2021، 22:38)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه چه...
بهونه نیار مردک ع درستش کن

ھمینی کہ ھس

خدافظی
(27-12-2021، 22:50)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-12-2021، 22:40)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ھمینی کہ ھس

خدافظی

باشہ داش قھر نکن حالا
صندوقو خالی کردم
بیا ببینم حرفت چیہ داش
دوستان ی خواهشی دارم
اول املای درست کلمات رو یاد بگیرین
بعد حرف سیاسی مذهبی و فراتر بزنید Telegh_01
با تشکر
(27-12-2021، 18:44)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-12-2021، 7:18)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببین در مورد نسب اشتباه زیادی نکرده. شهربانو دختر یزگرد سوم مادر امام سجاد هستش که نسل امام ها از ایشون ادامه پیدا میکنه.
این شیخه نمیدونم قصدش چی بوده ولی خب مشخصا مثل ادمی که جوگیر میشه یه چیزی میگه بوده یا اینکه در کل قصدش این بوده که حقیقت رو با تحریف بیان کنه.

خیلی بی ادبی

ن داداش حرف منو اشتباہ متوجہ شدی
در اینکہ شھربانو دختر آخرین پادشاہ ساسانی ھمسر امام بودہ شکی نیست
ایشون فقط حرف توھین آمیز زدہ برای اثبات دومی
خلاصہ قضیش مفصلہ

خب اره دیگه منم همینو گفتم راست و دروغو باهم قاطی کرده گفته حرفشو معتبر کنه
چقد دلم واس مھدی تنگ شدہ بود =)))
من عاشق نون زنجبیلی شھرتونم
مزہ جدیدی دارہ
(27-12-2021، 18:05)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-12-2021، 17:13)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه پس به فکر درس و مدرسشه . افرین افرین.

پوستش خراب میشه با وایتکس خب

اشکال نداره من با همون پوست خرابشم براش زن گیر میارم

این جمله تو باید این طوری تموم میشد:
((عیب نداره من با همون پوشت خرابشم دوسش دارم و پاش وایمیستم. crying Heart ))
نه اینکه براش زن میگیرم از خودت مایه بزار دخترها

(27-12-2021، 23:40)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مزہ جدیدی دارہ

زنجبیلش اصله خب
(27-12-2021، 23:40)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-12-2021، 18:05)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

((عیب نداره من با همون پوشت خرابشم دوسش دارم و پاش وایمیستم. :crying: :heart: ))

(27-12-2021، 23:40)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مزہ جدیدی دارہ

زنجبیلش اصله خب

اما شھر وحشتناکی دارید
(27-12-2021، 23:44)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-12-2021، 23:40)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
((عیب نداره من با همون پوشت خرابشم دوسش دارم و پاش وایمیستم. crying  Heart ))

زنجبیلش اصله خب

اما شھر وحشتناکی دارید
از کدوم لحاظ؟
[ -> ]
[ -> ]

((عیب نداره من با همون پوشت خرابشم دوسش دارم و پاش وایمیستم. crying  Heart ))

[ -> ]
مزہ جدیدی دارہ

زنجبیلش اصله خب

تو کی میخوای آدم شی ؟._.