انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【90】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(17-03-2014، 17:57)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:52)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:50)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:46)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:44)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نع ^_^
سیر سیر شدم (:
اگه مثلا پفکی یا چیپسی یا بستی داری بده ^_^

ساندویچ داره. میخوری؟
نـــــــــــــــــــــــــع |:
اصـــلــا من هیچــی نمیخوام |:
نع |:
چرا چرا میخوام |:
چیبسی کــه دآیره ای باشه |:
خیالم راحت باشه |:
دآری؟ {:

نع متاسفانه. مغازه بقل شاید داشته باشه:/
مغازه آقآ محسن؟4fvf

اون چشاش از دست شما چپ شد مغازشو فروخت‎@_@‎
(17-03-2014، 17:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آیــســان!

بـخـدا نمیتونم!

فـقـط واسـم دعـا کـن

هـوممم خـیـلـی عشقی خیلی(:

مـواظـب ایـن زهـرا بـاشـید دست شـومـا امـانـتـه!معلوم نی چیکار میکنه!

چـقـد مـن حـرف دارم واس گفتن|:بـای!|:

فقد میتونی ب زهرا بگی میدونم |:

واس کسی محرم نبودم تا بخوام باس تو بـاشم -_-

مُهم نی .. نگو .. من واس خودت گفتم ..

زهرا خیلیا مواظبش هستن ..

ما همیشه رو ب قبله هستیم یکی باید برا من دعا کُنه ..

بدرود ..
(17-03-2014، 17:59)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:54)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:52)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:48)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:46)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ساندویچ داره. میخوری؟
المانی؟
هات داگ؟
کوکتل؟

در انواع مختلف:ag54:
اصلا پیتزا بدع (:
زنگ بغل رو بزن شاید داشته باشن|:

زنگ پایین رو بزن انواع ساندویچ دارن|:
نمیشه زنگ هردو رو بزنم دَر برم؟ |:

(17-03-2014، 17:55)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هی می خوام از حالات منحرفی خارج شم اگه شما گذاشتید|:
جلبک |:
زنگ بغل مهم نیست ولی اگه زنگ پایینو بزنی بیدار میشه میندازه دنبالت با دنپایی:ag54:
حوصلم سر رف|:
ولی نمیخوام از پای کامپیوتر بلند شم(-_-)
(17-03-2014، 17:58)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:57)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:52)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:50)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

ساندویچ داره. میخوری؟
نع |:
چرا چرا میخوام |:
خیالم راحت باشه |:
دآری؟ {:

مغازه آقآ محسن؟4fvf
من مغازه ندارمUndecided

فامیل های شما ندارن؟
منم ندارم |:
نع ندارن |:
عرفان هم تو مغازش هیچی نداره :|
سَــــــلـام
فاطی نکبت >_<
*** میخوری میخوای بری >_<
بتمرگ سر جات >_<
خدافس
(17-03-2014، 17:59)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

ساندویچ داره. میخوری؟
نع |:
چرا چرا میخوام |:
خیالم راحت باشه |:
دآری؟ {:

مغازه آقآ محسن؟4fvf

چرا از دست من؟ :|

(17-03-2014، 18:00)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:59)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:54)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:52)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:48)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
المانی؟
هات داگ؟
کوکتل؟

در انواع مختلف:ag54:
اصلا پیتزا بدع (:

(17-03-2014، 17:55)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جلبک |:
زنگ بغل مهم نیست ولی اگه زنگ پایینو بزنی بیدار میشه میندازه دنبالت با دنپایی:ag54:
نمیشه زنگ همکف رو بزنم؟ 4fvf
(17-03-2014، 18:03)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:59)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
نع |:
چرا چرا میخوام |:
خیالم راحت باشه |:
دآری؟ {:

مغازه آقآ محسن؟4fvf

چرا از دست من؟ :|

(17-03-2014، 18:00)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
اصلا پیتزا بدع (:

[ -> ]
جلبک |:
نمیشه زنگ همکف رو بزنم؟ 4fvf

از بس هیزه‎:|‎