انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【90】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(17-03-2014، 10:47)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: نع |:
برای شما میکنع؟ {:
ندیدیم ولی شنیدیم|:

گل کردن|:
شــگــفــتــآ |:
چـه بـی ادبن |:
به گل هم رحم نمیکنن |:

(17-03-2014، 10:49)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 10:47)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکی به قیصر بگه ولم کنه‎Smile
مگه گرفتت؟0__0

ولش کن|:

گفتم|:
ارع باو |:
ســفــت هم گرفته .. |:
  ول نمیکنع |:
(17-03-2014، 10:49)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 10:47)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برای شما میکنع؟ {:
ندیدیم ولی شنیدیم|:

گل کردن|:
شــگــفــتــآ |:
چـه بـی ادبن |:
به گل هم رحم نمیکنن |:
بالاخره منحرفیت معلوم شد|:

منظورم از گل کردن شکفتن بود|:
(17-03-2014، 10:48)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 10:44)ï Ðöñ† wåññå Ðïê نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 10:42)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرزام با من قهره ،__،
_ _ *

-_-

گفتم ترقه خریدی،ج ندادی >___<

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
219

-_-
(17-03-2014، 10:48)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 10:47)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قیـــــصـر >_<
ول کــن این مرتیکه معتاد رو >_<
این یه جای دیگع زن دارع >_<
دست به زن هم دارع >_<
ولــــــــــش کن >_<

من خوبم اون بده‎~__~
(17-03-2014، 10:42)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمی خوامت آقا ولم کنید‎>____<‎
خدا رو شکر اون یه نمه مغز تو سرش داره که بفهمه به کی دل ببنده و به کی نه!

بت رو داده فک کردی که یک دل نه صد دل میخوادتت؟!

تو دیگه خدای اعتماد به نفسی!

فی الحال که تو باید اونو ول کنی نه اون تورو!

گرفتی؟!
(17-03-2014، 10:51)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 10:49)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
برای شما میکنع؟ {:
ندیدیم ولی شنیدیم|:

گل کردن|:
شــگــفــتــآ |:
چـه بـی ادبن |:
به گل هم رحم نمیکنن |:

تـو به منحرف بودن من شک داشتی؟ 0_0
|:
||||:
(17-03-2014، 10:52)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 10:51)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
برای شما میکنع؟ {:
ندیدیم ولی شنیدیم|:

گل کردن|:
شــگــفــتــآ |:
چـه بـی ادبن |:
به گل هم رحم نمیکنن |:

تـو به منحرف بودن من شک داشتی؟ 0_0
|:
||||:
مهم بروز دادن منحرفیت هست|:
(17-03-2014، 10:51)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 10:42)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمی خوامت آقا ولم کنید‎>____<‎
خدا رو شکر اون یه نمه مغز تو سرش داره که بفهمه به کی دل ببنده و به کی نه!

بت رو داده فک کردی که یک دل نه صد دل میخوادتت؟!

تو دیگه خدای اعتماد به نفسی!

فی الحال که تو باید اونو ول کنی نه اون تورو!

گرفتی؟!

فی الحال می خوام اذیتش کنم‎
(17-03-2014، 10:51)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 10:48)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
قیـــــصـر >_<
ول کــن این مرتیکه معتاد رو >_<
این یه جای دیگع زن دارع >_<
دست به زن هم دارع >_<
ولــــــــــش کن >_<

من خوبم اون بده‎~__~
||||||||:
جــلـل خـآلـق |:
ســقــف سورآخ شدع |:

قیـــصر >_<