انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【90】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18-03-2014، 8:40)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این احـمدم کلا ول کـن نی .. !!

دیـروز خـوابشو دیدم !

ای کـاش عکستو نمیدیدیم !

هی تو گفتگو میگفتم گوگولی گوگولی ^_^ !!

{منـظورم صورتــ, :|} کـآبوس بود !

این الان تعریف بود ! ؟ Big Grin
(18-03-2014، 8:40)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این احـمدم کلا ول کـن نی .. !!

دیـروز خـوابشو دیدم !

ای کـاش عکستو نمیدیدیم !

هی تو گفتگو میگفتم گوگولی گوگولی ^_^ !!

{منـظورم صورتــ, :|} کـآبوس بود !
حیــف کــه ایــن بآهــآم قـهــره ..! /:
وگــرنــه یـه چــیــزی مـی گفــتــم دورِ هــمی می خــنــدیـدیــم 4fvf
(18-03-2014، 8:37)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرزامم ک فقد سپاس میده |:

چیزی نگم ب نفع همس -_-
غــــــــــــذـــآ:84:
اگه دل بر و دل تویی دلبر کدام است؟
بگو دلبر تویی غیر تو دلبر نمیدونم چی چی است^ــ^
(18-03-2014، 8:43)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-03-2014، 8:37)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-03-2014، 8:34)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مریـــــــــم^ـــ^
رکـــــــی^ـــ^
آوا^ـــ^
ســـــــــآراییییی^ــــ^
احمت^ـــ^
من گشنمـــه=/

ME TO

نمیتونم تو جمع بگم زشتِ میترآ ! Big Grin
بآشگآه میرم دیگه هیکلمو ندیدی که ! Big Grin ( لخت ) خخخخخخخخخخخخخ Big Grin
نــه جـونــه مـن لـُــخــت شـو بــبــیــنــیــمـت ..! |:
||||:

استغفرالله خودتو جمع کن ! Big Grin

اصلا به شمآ چه که بچه هآ به من رو دادن هآن ! ؟ تآزه من پروم اونآ بهم رو ندآدن ! Big Grin
(18-03-2014، 8:43)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نــه جـونــه مـن لـُــخــت شـو بــبــیــنــیــمـت ..! |:
||||:

+18؟؟؟
هـــــــــــــععععععععععععععی:229:
جلو چشماتونو بگیییییییییییییرید:4fv:
(18-03-2014، 8:42)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-03-2014، 8:34)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مریـــــــــم^ـــ^
رکـــــــی^ـــ^
آوا^ـــ^
ســـــــــآراییییی^ــــ^
احمت^ـــ^
من گشنمـــه=/
رکیــــــــــــــــــ خان
بلند شو برو یه تخم مرغ بزن دسته جمعی بخوریم بدوع!!!!
*_*
گفتم تخم مرغ :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=55963
بــــــــه بـــــــه
چــرآ مــن ؟! |:
احــمــت بــره بــگــیـرع ! |:
اهــوی ..!
هیــکــلـی کـه بـآشـگـآه میـری ... !
پــآشــو نــیــمــرو بــزن بــخوریــد..! {:
(18-03-2014، 8:44)ï Ðöñ† wåññå Ðïê نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-03-2014، 8:37)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرزامم ک فقد سپاس میده |:

چیزی نگم ب نفع همس -_-

تهدید ؟! -___-
(18-03-2014، 8:31)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-03-2014، 8:28)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-03-2014، 8:26)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-03-2014، 8:24)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حس میکنم میخوام پاچه بگیرم .. -_-

مگه چرنده ای ! ؟ Big Grin
بیآ پآچه ی منو بگیر ! Big Grin

احکد نذار کارای بدبدتو رو کنما ! >___<
هوممم -_-
راس میگه " احکد " ..! |:
25r30
دبیر ادبیاتم شدی جدیدن -_-
(18-03-2014، 8:42)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همچین ب احمد رو دادین دیه نمیشه جمش کرد :||||
تازه فهمیدی؟ {: