انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【90】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(17-03-2014، 17:17)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:15)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدافــــــــــظ !!

رکــی خـعلی نـامردی Dodgy

دیگـ, بـات دوست نیســتم !

بـای !
تو غلط کــردی >_<
مــگـه دســت خـودتــه؟
من اصـلـا آوآتآر ندآرم |:
مگه نه نورا؟ |:

آره راس میگه |:
(17-03-2014، 17:16)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:13)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سـلـآم اَهــــورآ(;
خوبی؟

سلام مریضBig Grin
خوبم!
تو چطوری?

خوبم ممنون|:
(17-03-2014، 17:15)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:13)Shawty Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:12)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام مجدد(:
:|||||||

این الان ینی چی?:|
ینی همین :|||||||||

>_<

دنبی قربونم بری  بعد منم برم :*

عخش کوشولوی من :* دخمری :*

بزنم لهت کنم منو سرکار میذاری؟
سلام اهورا (:
(17-03-2014، 17:16)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:15)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حدود 2 هزار تا اواتار دخترونه دارم کی میخواد؟Big Grin
راست میگی؟

شوخی دارم

دارم واقعا
(17-03-2014، 17:17)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:15)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدافــــــــــظ !!

رکــی خـعلی نـامردی Dodgy

دیگـ, بـات دوست نیســتم !

بـای !
تو غلط کــردی >_<
مــگـه دســت خـودتــه؟
من اصـلـا آوآتآر ندآرم |:
مگه نه نورا؟ |:
مسخـره !
همین ارسـالتم بـه زور میبینم !

تو دیگـ, دوست من نیستی -_-!
(17-03-2014، 17:19)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام اهورا (:

سلام نورا(:
من میخواستم دعوا کنم جمله تجزیه میکردم ˚_˚‖
(17-03-2014، 17:19)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:16)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 17:13)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سـلـآم اَهــــورآ(;
خوبی؟

سلام مریضBig Grin
خوبم!
تو چطوری?

خوبم ممنون|:
یه دفعه ای چرا این شکلی شدی?←:|
سـلـام..