انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【90】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(17-03-2014، 19:18)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بکشید بیرون از فاز هالیوود :|

جدا از Eminem ، همین سبک رپ فارسی رو به سر تا پای همه خواننده های هالیوود و سوپر استاراش ترجیح میدم -_-

حرفت منطقیهSmile
(17-03-2014، 19:19)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 19:17)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 19:15)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 19:13)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایهیم ^__-
ایسان من عالی شُما چه حــالی؟(:

این سینا کیه به همه 3.پا3میده عایا؟

ایهیم!؟ |:

ما خـوب -_-

همون عشق دُخیه :| ..

(17-03-2014، 19:13)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
در چ مورديه ~__-

در مـورد اخلـاقتـه -_-

بگو ميبينم -___-

|: خیلی اخلـاقت *نیه {:

^_^ چون من خـواهرتم گفتم راحت بگم دیـه -_-

البته ب من چه |:

اخلاقت دسته خـودته -_-

نمیخواد برام آیه ی یَس بخـونی :| ..

هیمم -_-

آيسان داريم گوله نمکBig Grin14k
(17-03-2014، 19:18)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 19:14)Shawty Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 19:12)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 19:07)Shawty Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 19:04)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی گفته تو وحشی؟

هرکی گفته زر مفت زده تو جدی نگیر ...

نازی؟تو هم حس میکنی اینا دارن چرت میگن یا فقد من این حسو دارم؟!
میدونم زر مفت زده :¦ تا جایی که در توانم بود سرویسش کردم ::¦

قربونت برم :*

منم همچین حسی دارم .. دلم فلش قبلو میخواد ..

پارسال دم عیدو یادته خیلی خوب بود ..

خدا نکنه ...

که دیگه هم برنمیگرده . . .

خوب ماله یه ذرشه ...

ولی دم عید پارسال ماشاله ماشاله درگیری هم زیاد بود!!!!
آره .. اما آخه میدونی من اون موقع با کسی درگیری نداشتم داشتما اما خیلی کم بود .. بعد از عید درگیریا زیادتر بود به نظرم
خب منم نداشتم

ما نه یه عده ای ...

بیخیال ! به سلولای خاکستری تار عنکبوت بستت فشار نیار مامی گلم ...
باشه (:
(17-03-2014، 19:20)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 19:17)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قیافه ی جدید صادق رو دیدی!؟ S:

کیه که ندیده باشه ~_~

هیممم S: ؛ تـرسنـاک شُـده ..

ریشاش -_-

من ب خواهر زادم نشون دادم تا دوروز نمیـومد تو اُتـاقم |: ..
(17-03-2014، 19:18)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 19:17)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینم بگما من هیچ حسی نسبت به غزل ندارم.

داداش بیخیال شو/......|:

ه بذار بگم خودمو خالی کنم.میخوام امشب تمام دردامو به همه بگم.
(17-03-2014، 19:20)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 19:18)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 19:15)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 19:13)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایهیم ^__-
ایسان من عالی شُما چه حــالی؟(:

این سینا کیه به همه 3.پا3میده عایا؟

ایهیم!؟ |:

ما خـوب -_-

همون عشق دُخیه :| ..

کیع؟؟
هیمممم ؟__؟
عاشق دُختر :| ؟
نمیشناسمش اگه اونه Angel
باو غزل رو میگم ||:

تو چند روز نبودیا -_-

بابک زنجانی کیه !؟ ||:

امممم -___- !
غزل مگه عاشخ احمت نبود؟
من چقدع از اتفاقات عقبم Confused

پسرخاله عمومه!
(17-03-2014، 19:22)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 19:18)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 19:17)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینم بگما من هیچ حسی نسبت به غزل ندارم.

داداش بیخیال شو/......|:

ه بذار بگم خودمو خالی کنم.میخوام امشب تمام دردامو به همه بگم.

نه نگو برا خودت بد میشه(-_-)
هر جور راحتی..!
هـاع!هیچکی منو نمیشناسه منم هیچکیو نمیشناسم|:

بعد سه ماه اومدم ارسالامم نصفش پاک شده-_-
شب بخیر بچه ها ...

خدافظ .
من برم اه ترقه ها بدستم نرسيده هنوز کع هنوز Big Grin