انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【90】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(17-03-2014، 18:54)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرچونگی نکن طرف حساب رئیس جمهوره

|: !؟ .. خود درگیری ب این میگن مُشاهده میکُنید!؟ -_-

من دانلود کردم داره دانلـود میشه -_-
(17-03-2014، 18:56)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 18:54)Shawty Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 18:51)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آها الان روشن شدم ...
خریداتو کردی ؟
اوهوم ...

نازی؟!امضام خوبه؟
خوبه .. دخدر ملایمی هستی منم اولا اینجوری بودم بعد وحشی شدم :¦
(17-03-2014، 18:57)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 18:53)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 18:52)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 18:50)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ترقه ^__^

خـریـداریم ^_^

نميفروشم واسه خودمه ^__^

~_~

خیلـی بَـدی -_-

ب مـ نمیدی!؟ S:

منـو نیگـا [ گــفـتگـوے آزاد 【90】 124]

نَـده اصن |: .. خـودم تـرقـه دارم -_-

چي داريع ^__^
(17-03-2014، 18:58)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 18:55)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 18:53)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 18:52)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 18:49)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاشق آخی شده؟

نه بابا کو؟کی؟کجا؟کی دیده؟اصلا منو میگی؟

|: !؟ عاشق غزل شُـدی!؟ ..
---___---!
همینـجـا اعـلام میکـــــــــنم اولین عـشقی کـ, داشتم سینـا بود !

بفرما.

خب گفت عشق اول:هاهاهاها.
(17-03-2014، 18:57)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 18:56)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 18:54)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صالح میخوای زنت شه اون کسی که دوسش داری؟Huh

آخرش شما منو دیوونه میکنید.چه طور شد یه دفعه همه ریختین سر من بیچاره.

آخــــz خعلی مشکوک میزنی صالح(-_-)

مگه حرفی زدم؟
سلام !
(17-03-2014، 18:59)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 18:57)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 18:56)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 18:54)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صالح میخوای زنت شه اون کسی که دوسش داری؟Huh

آخرش شما منو دیوونه میکنید.چه طور شد یه دفعه همه ریختین سر من بیچاره.

آخــــz خعلی مشکوک میزنی صالح(-_-)

مگه حرفی زدم؟

نـــــــz
فقط ... ای بابا|:
بیخیال(-_-)
(17-03-2014، 18:58)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 18:54)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرچونگی نکن طرف حساب رئیس جمهوره

|: !؟ .. خود درگیری ب این میگن مُشاهده میکُنید!؟ -_-

من دانلود کردم داره دانلـود میشه -_-

دنیای خراب/پره نان حرام
دهان غنی کباب/ دل فقیر کباب
بابا
توروخداصالح ازدواج تموم

به نام پدرپسروروح القدوسTongueBig Grin
غزل مجبورم.آره.عاشق شدم.حالا دست از سرم برمیدارید؟