انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【90】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(17-03-2014، 16:35)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 16:31)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 16:22)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 16:17)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 16:07)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبي؟^_^

خوبه خوبم Big Grin

تو چه طوری؟بهتری؟!
Big Grin

خوبم .اره بهترم از لطف شما^_^

این مامانا هم دم عید فقد بلدن بیگاری بکشن از ماها!

من دارم جون میکنم ، شب که میشه قربون صدقه پسرش میره !

پسره هم در نتیجه پرو میشه،فردا میاد منو اذیت میکنه.

جوابلشو میدم ،مادر گرامی میگن : اذیت نکن پسرمو حوصلش سر رفته !

پسر ذلیل !

تو بودی حرص نمیخوردی؟!

-_-
خيلي بده

بد ماله یه ذرشه !
(17-03-2014، 16:41)ï Ðöñ† wåññå Ðïê نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدافظ ! _

آیدیتو بده |:
(17-03-2014، 16:41)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 16:36)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
|: .. ؟!

خودتی |: ..
لــطـف دآری |:
از خودتــه |:
(17-03-2014، 16:45)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 16:42)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 16:39)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســـــلـآم نـــورآ(:
خوبی عخشم(:

خوبم *^____^*

خوبی مرضو (:

دیگه زیاد تحویل نمیگیری |:

چـــــــرآ..؟!||:
من کی تحویل نگرفتم|:
همیشـz میگم عزیزم من واسـz تو مریضم|=
مگـz چی شده؟

هیچی ^_^
واي من تو هپروتم-_-
يا جايه ديه
بدون سايفون بدون هيچي همه جا ميرم^_^
(17-03-2014، 16:46)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 16:45)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 16:42)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 16:39)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســـــلـآم نـــورآ(:
خوبی عخشم(:

خوبم *^____^*

خوبی مرضو (:

چـــــــرآ..؟!||:
من کی تحویل نگرفتم|:
مگـz چی شده؟

هیچی ^_^

چـz خبر گـوگـولـی؟(=
سلام (:
(17-03-2014، 16:48)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-03-2014، 16:46)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ســـــلـآم نـــورآ(:
خوبی عخشم(:

خوبم *^____^*

خوبی مرضو (:

چـــــــرآ..؟!||:
من کی تحویل نگرفتم|:
مگـz چی شده؟

هیچی ^_^

چـz خبر گـوگـولـی؟(=

ووویییییی ^_^

امروز رفتم باشگاه بسکتبال بازی کردم دوستای 3 سال پیشمو دیدم خیلی خوشحالم (:
دنبی دنبی دنبی ی ی ی >_<
(17-03-2014، 16:50)Shawty Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام (:
در به در ...

دلم واست تنگ شده بود عوضی !cry girl