امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تولید خودرویی ویژه زنان با آلودگی کم (+عکس)

خودرویی اقتصادی با موتور اکوبوست ۱.۰ لیتری و توان ۱۲۵ اسب بخار و میزان آلودگی تنها ۹۹ گرم در کیلومتر، که نشان از یک خودروی تمیز و اقتصادی دارد.این انتخاب توسط ۱۸ نویسنده خودرویی و بر اساس معیارهایی چون ایمنی، ارزش در برابر پول پرداختی، زیبایی ظاهری، فضای داخلی برای مسافر و بار، سهولت رانندگی، رنگ آمیزی، جاذبه جنسی، محیط زیست و امکانات خاص کودکان، صورت پذیرفته است.

این جایزه در ماه اکتبر در مراسمی در لندن به شرکت فورد اهدا خواهد شد. پیش از این نیز موتور سه سیلندر اکوبوست فورد جوایز بسیاری از جمله بهترین موتور سال را از آن خود کرده بود.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تولید خودرویی ویژه زنان با آلودگی کم (+عکس) 1
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
 سپاس شده توسط ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، nooragamer ، aLiReZaZ-iM ، مهربان ترین دختر دنیا ، ×●SomeOne●× ، آیلی جوون
آگهی
چه ربطی به ویژه زنان داره؟
پاسخ
مرسی انشالله نسیب ما هم میشه
تولید خودرویی ویژه زنان با آلودگی کم (+عکس) 1
پاسخ
همینا بخدا برای زنا بسه دیروز توی خیابون دیدم زنه سواره سوزوکی گرند ویتارا شده DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyاخه زن چی میفهمه از ماشین که رفته شاسی بلند سوار شده.... والا......
البته به دختر خانوما برنخوره ها این یه چیز ذاتیه همه ی دخترا دارنش Big Grin ولی خب همین ماشین 3 سیلندر برای شما عالیه تا مثلا محکم بهدیوار ها نزنین که بریزه یا ماشینای پارک شده رو اروم تر خراب کنین یا........................................................Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ناراحت نشین TongueTongueTongue گفتم که ذاتیه ....SleepySleepySleepySleepyهمتونو دوسدارمHeart
نفهمید  بلند خندیدم  تا صدای شکستن قلبم را نشنود ......
پاسخ
تتتتتتتتتتتت:cool:
نموند پای من واسه من سخت بود
پاسخ
برادران وخواهران گرامی ماشین چه ربطی داره به زن ومرد؟
موتور نداره
آلودگی چه ربطی داره به زن ومرد
مثلا ماشینهای با موتور vشکل ماله مرداس ؟HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh:229::229::229::229::229::229:
تولید خودرویی ویژه زنان با آلودگی کم (+عکس) 1خبر جدید

استیو جابز بعدی در راه است

به زودی با خبرهای جدید و برتر
دوستی که به آدم سر نزنه دوست نیس:cool:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir/uploads1/عکس-کتابخانه-خانگی.jpg

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جزئیاتی از نسخه ویژه خودرو فورد رنجر رپتور
  خودرو فولکس واگن I.D5 آماده تولید به نظر می رسد
  تولید یک موتورسیکلت با پوشش عجیب! + عکس
  خط تولید جک T8
  خودرویی برای رانندگی در سال 2030
Star نسخه ویژه در حال حاضر در دسترس C4
Star سیتروژن تولید جدیدNEW Ë-C4
  زمان و شرایط پیش فروش خودرو سایپا و ایران خودرو ویژه عید فطر ۹۹
  خودرو هایی ویژه جوانان ایرانی!
  کارخانه جدید ب‌ام‌و در مکزیک برای تولید سری 3

پرش به انجمن: