بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین ماشین سواری آمبولانس میدان جنگ فلش  

بازی آنلاین ماشین سواری آمبولانس میدان جنگ فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.28  (تعداد 116)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین ماشین سواری آمبولانس میدان جنگ فلش size: 2 MB
در طول جنگ جهانی 2 پزشکان در میدان جنگ به حال به دست آوردن منابع به و از نبرد در طول برخی از بدترین جنگ تا کنون. در حال حاضر شانس خود را برای نشان دادن توانایی خود را برای رسیدن به مقصد خود است. ارتقا ماشین خود را با موتورهای بهتر، چرخ، سوخت، زره و بیشتر به منظور مبارزه راه خود را از طریق نیروهای دشمن.
آماده برای یک بازی، که شما سعی خواهد کرد برای ارائه کمک های پزشکی با ماشین در طول جنگ دریافت کنید. حرکت با سوخت محدود و نابود کردن دشمنان و موانع در مقابل از شما. شما می توانید ویژگی های جدید به ماشین خود اضافه کنید و سوخت بسیار به درایو فاصله طولانی با پول، که شما را از دشمنان برنده، که شما را از بین ببرد.
میدان جنگ پزشک یک بازی بزرگ است که بسیار شبیه به کسب به مرگ سری بازی است. گاهی اوقات مردم آن را حتی کسب به مرگ 4 اما بازی کاملا متفاوت با یک طرح های مختلف کمی است. تنها چیزی که در هر دو از بازی است که - می تواند tunning. اقدامات گیرد در طول جنگ جهانی دوم، شما به عنوان یک پزشک بازی در میدان جنگ، و ماموریت خود را برای ارائه وسایل به سربازان خود را در. به خاطر داشته باشید که شما یک مقدار زیادی از دشمنان روبرو، شما باید برای کشتن همه آنها را. هر بار که شما یک سرباز تیم دشمن را بکشند، شما پول، که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ارتقاء ماشین شما، منظورم خرید سلاح های جدید، گسترش مخزن سوخت و غیره داده می شود.
میدان جنگ پزشک جنگ جهانی دوم با مضمون فاصله بازی مسابقه خنک که در آن شما را مجبور به رانندگی نجات خود را کمی از طریق منطقه جنگی خطرناک است. ماموریت شما این است برای رسیدن به چادر سلامت قبل از روز است بیش از. در طول میدان جنگ شما را به صورت تن از موانع بسیار ناراحت کننده، نازی ها مسلح و مشکلات با ماشین خود را. بیشتر شما درایو پول نقد بیشتری به شما کسب درآمد برای خرید ارتقاء لازم برای وسیله نقلیه خود را و یا باز کردن آهنگ های جدید و آمبولانس. بسیار سرگرم کننده!
جنگ جهانی 2، بخش بزرگی از تاریخ بشر است، بازگشت به سال 1944 و ببینید چه اتفاقی می افتد در میدان جنگ. درایو و نابود کردن دشمنان خود را با استفاده از ماشین، راکت و یا سلاح های دیگر. شما باید سوخت کمی، بنابراین شما نمی توانید به بسیار دور در ابتدا، مهم این است که بازدید از فروشگاه ارتقاء و بهبود ماشین شما کم کم

Instructions:
Accelerate - Up
Tilt - Left/Right Arrow
X - Use Rocket engine(when equipped)
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین ماشین سواری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Battlefield Medic بازی آنلاین ماشین سواری آمبولانس میدان جنگ فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk