بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین تیر اندازی دفاع از پورتال فلش  

بازی آنلاین تیر اندازی دفاع از پورتال فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.93  (تعداد 44)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین تیر اندازی دفاع از پورتال فلش size: 4.21
هیولا می خواهید برای ورود به پورتال خود را. جمع آوری سکه ها و باز کردن سلاح های برای محافظت از آن را از موج پس از موج یورش هیولا.
گرفتن تفنگ خود را و آماده برای این عمل بسته بندی دفاع بازی تیر اندازی پورتال دریافت کنید. شی شما ساده است: متوقف دیگران از گرفتن را از طریق پورتال خود را با زور اسلحه. تفنگ و پرش به بیش از سیستم عامل، جمع آوری سکه های طلایی و تن از ارتقاء به میان امواج به نگه داشتن ماموریت خود را "تا پایان. بسیار سرگرم کننده!
دریافت ارتقاء و سلاح های مختلف برای از بین بردن امواج از هیولا و دفاع از جهان را به خود.
شما امواج از هیولا را از بین ببرد، به دفاع از جهان را به خود. استفاده از ارتقاء و سلاح های مختلف.
دفاع از پورتال از امواج از دشمنان در هر سطح. چنگ زدن به پول از هر یک از کشتن و استفاده از آن برای خرید سلاح های جدید و ارتقاء در مغازه.
بازی فلش با الهام از بازی های ویدیویی معروف. پرتال. پرش از پورتال پورتال برای رسیدن به خروج در 40 سطح به چالش کشیدن.
امواج دشمنان در راه برای حمله به پورتال خود هستند. شات آنها و جمع آوری سکه به باز کردن سلاح های بیشتر و بیشتر.
زامبی ها و موجودات مختلف دیگر، حمله کرده اند پورتال به جهان خود را به عنوان آنها نگاه برای از بین بردن جهان خود را به طوری که شما از طریق این پورتال فرستاده شده و ماموریت شما این است برای دفاع از آنها از همه مهاجمان.
نابود کردن امواج از زامبی برای دفاع از پورتال جهان را به خود! ارتقا سلامت شما، انرژی، سطح خشم و خرید سلاح های جدید صرف پول خود را. موفق باشید!
استفاده از کلید های WAD به حرکت، کلیک کنید به ساقه، W و S به استفاده از قدرت های ویژه، نوار فضا برای رها کردن بمب.
پورتال هستند که مردم خود را کمک به اطراف کهکشان سفر به طور فزاینده ای حمله کردند و در حال حاضر مردم خود را شما ارسال نموده را امتحان کنید و پایان دادن به این حملات. بازی دفاع از پورتال و بیشتر بازی ها از رده بازی دفاع در لطفا .. کلاس بازی دفاع از پورتال ما کمک کند.
شامل بیش از 40 به چالش کشیدن، پورتال تفکر سطح، که ویژگی های تقریبا هر ویژگی های بازی واقعی می کند، در 2D - توپ انرژی، مکعب، برج و حتی سنگ شکن معروف از تریلر. بازی همچنین شامل یک کنسول به یک ظرف غذا به اطراف با پس از اتمام بازی، و یا فقط توسط فکر با پورتال نا امید!
دکمه سمت چپ ماوس - راه اندازی یک پورتال.
شما به سیاره ای ناشناخته teleported شد، جمعیت با زامبی شر. دفاع از پورتال فضایی خود را به هر قیمتی: کشتن تمام زامبی کنید و سعی کنید برای زنده ماندن. تیرانداز یکپارچهسازی با سیستمعامل، بسته بندی شده با عمل!
یک بازی رایگان آنلاین عمل توسط Coolbuddy. شما سرباز شجاع و ماموریت خود را برای استفاده از انواع مختلف سلاح به ساقه انبوهی از زامبی های دریافتی به منظور موفقیت حفاظت از پورتال.
یک بازی رایگان آنلاین عمل توسط Coolbuddy. شما سرباز شجاع و ماموریت خود را برای استفاده از انواع مختلف سلاح به ساقه انبوهی از زامبی های دریافتی به منظور موفقیت حفاظت از پورتال.
نابود کردن امواج از هیولا، برای دفاع از جهان را به خود
استفاده از ارتقاء و سلاح های مختلف. گرفتن تفنگ خود را و آماده برای این عمل بسته بندی دفاع بازی تیر اندازی پورتال دریافت کنید. شی شما ساده است: متوقف دیگران از گرفتن را از طریق پورتال خود را با زور اسلحه. تفنگ و پرش به بیش از سیستم عامل، جمع آوری سکه های طلایی و تن از ارتقاء به میان امواج به نگه داشتن ماموریت خود را "تا پایان. بسیار سرگرم کننده! دفاع از پورتال 1 از 1000 بازی فلش اعتیاد آور است، که شما می توانید در بازی کند. در اینجا شما می توانید بازی، راهنمایی پیدا کردن و دفاع از پورتال و بازی ها را از ناشران بزرگ مانند Friv، Kizi، Miniclip، بازی زره ​​پوش و بازی اعتیاد خرید. بهترین مجموعه بازی های اینترنتی با هزاران نفر از بازی های آنلاین رایگان. به روز شده در هر روز با بسیاری از بازی های جدید هیجان انگیز است. وارد شدن به سرگرم کننده است. لذت ببرید. ما امیدواریم که شما لذت بردن از بازی دفاع از پورتال بازی آنلاین. اگر شما مانند دفاع از پورتال بازی آنلاین، فراموش نکنید که آن را به اشتراک با دوستان خود و یا شبکه های اجتماعی است.
بهترین بازی های آنلاین به صورت رایگان از در سراسر اینترنت فقط برای شما. بازی بازی آنلاین رایگان در حال حاضر. کوتاه فلش بازی های آنلاین بازی.
Verteidigung DES پورتال IST عین kostenloses Spiel آنلاین. Zerstören SIE Wellen فون Monstern، مرد زور Verteidigung ihrer دی ولت. Verwenden SIE ا
بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
defence of the portal بازی آنلاین تیر اندازی دفاع از پورتال فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk