بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین زامبی خیابان حمام خون 2 فلش  

بازی آنلاین زامبی خیابان حمام خون 2 فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.44  (تعداد 69)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین زامبی خیابان حمام خون 2 فلش size: 11 MB
بازی به عنوان راب D. قانون، درپوش. Rodriges یا Jaina، و می توانید از زامبی در راه خود را از شر به منطقه امن! استفاده از سلاح های خود را برای زنده ماندن در حالی که تلاش برای جمع آوری پول، مهمات و بسته های بهداشتی. بازدید از فروشگاه به روز رسانی توانایی های خود را دریافت و از اسلحه و زره های جدید!
رسیدن به پناهگاه امن، در حالی که مبارزه با انبوهی از زامبی. انتخاب یک سلاح اعم از چاقو به یک مسلسل برای ایجاد یک حمام خون انسان زنده!
قسط جدید به بازی ارتقا وحشیانه. ماموریت کامل، کشتار حمله ارواح و انتخاب کنید تا سلاح های جدید و یا در موارد دیگر مفید به منظور تا پایان سفر زنده ماندن. بسیار سرگرم کننده!
بازی اکشن هیجان انگیز با تعداد زیادی از دشمنان و quests! برو از طریق مکان-زامبی آلوده به پناهگاه امن!
زامبی خود را پرتاب در شما را در هر جهت! تنها راه به بخشی مسیرهای با آنها است که آنها را نابود.
فویل برنامه های شیطانی خود را به هجوم زمین خود را به عنوان شما را کشف توانایی های جدید و انواع سلاح برای کمک به پاک کردن از وجود خود را در این بازی اکشن نیرو!
سه قهرمان از آخرین قسمت وحشیانه یک بار دیگر باید متحد شده و ببینید که آیا آنها یک بار دیگر می تواند نبرد راه خود را از طریق زامبی پر خیابان و رسیدن به پناهگاه زیرزمینی متروکه است که باید سلاح ها و تامین کنندگان است که آنها را برای زنده ماندن کمک خواهد کرد باشد.
بازی اکشن هیجان انگیز با تعداد زیادی از دشمنان و quests! برو از طریق مکان-زامبی آلوده به پناهگاه امن! شما تعداد زیادی از گزینه های برای کشتن زامبی - از چاقو ساده برای یک مسلسل ثابت. سعی کنید برای زنده ماندن در این حمام خون هاردکور!
یک بازی آنلاین رایگان در اینجا در kiwzi.net است. اگر می خواهید به بازی بازی های بیشتر، از بوت کمپ و یا مخفیکاری تیرانداز از خفا. برای استفاده از بازیهای حتی بیشتر، سر را به زامبی، خون، و یا فقط چک کردن بازی بالا صفحه.
عاقبت به بازی اکشن پیمایش عمودی، خیابان حمام خون. برش، ساقه، و پرتاب اقلام در زامبی تا شما راه خود را از طریق مناطق جدید. تجهیز خود را با سلاح های بهتر، زره، و طلسم برای بهبود شانس خود را در برابر توده ارواح.
برش و تاس راه خود را از طریق خیابان حمام خون 2! همانطور که با بازی اولین بار در سری، شما ساخت راه خود را از طریق انبوهی از ارواح و دیگر baddies در مثل عقرب! مهم تر از همه، لازم است تا ارتقاء شخصیت خود را با طلا خود را! موفق باشید!
برو از طریق مکان-زامبی آلوده به bunke امن است.! شما تعداد زیادی از گزینه های برای کشتن زامبی از چاقو ساده برای یک مسلسل ثابت.
رایگان بازی های اکشن می باشد. زامبی ذبح در طول آخرالزمان ترسناک زنده ماندن! شما می توانید به عنوان ویران Jaina، کاپیتان Rodriges، و یا قانون راب انتقام. هر قهرمان دارای سلاح ها و توانایی های منحصر به فرد. از بند باز کردن combos مهارت های مرگبار برای کشتن گروه از هیولا و انتخاب کنید تا پاداش بهداشت برای زنده ماندن!
نگاهی بر زامبی ها و ترک چیزی جز یک حمام خون به شما به عنوان هک و بریده بریده آنها و ساقه آنها را.
یک بازی که در آن شما را انتخاب کنید به بازی در نقش یکی از سه قهرمان است. هر کدام از آنها دارای توانایی های خاص متفاوت است. نیاز به بازی کشتن تمام زامبی، از بین بردن اشیاء که در راه آمده است، جمع آوری سکه ها و دیگر اقلام مفید در حالی که در حال حرکت پیش رو تمام وقت.

کنترل:
استفاده از موس خود را به حرکت، کلیک کنید برای حمله به. نوار فاصله را فشار دهید را به یک آیتم و کلیک کنید تا آن را پرتاب (در صورت لزوم)، Q به سوئیچ سلاح. 1، 2، 3 کلید به استفاده از تعداد توانایی های خاص. بر روی آیکون فروشگاه و یا شیر کلیدی S کلیک کنید برای رفتن به مغازه.
بازی آنلاین زامبی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
bloodbath avenue 2 بازی آنلاین زامبی خیابان حمام خون 2 فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk