بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی عبور از خیابان آنلاین مرغ اندروید pc  

بازی عبور از خیابان آنلاین مرغ اندروید pc شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.22  (تعداد 9)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی عبور از خیابان آنلاین مرغ اندروید pc ما آن را از پدر و مادر ما بازی آنلاین عبور از خیابان بازی آنلاین رد شدن از خیابان برای اندروید شنیده می شود. بازی عبور مرغ از خیابان ما آن را از معلمان ما شنیده می شود. ما آن را از دوستان ما که. در حال حاضر، پس از یک عمر از شنیدن درخواست سنین قدیمی، crossy road ساز و برگ مستقل نوپرست نهنگ به اندازه کافی شجاع است که آن را بپرسید با یک بازی ویدیویی: چرا مرغ از خیابان رد شد؟ خوشبختانه برای من و شما، پاسخ در این مورد به نظر می رسد، "چرا که آن را به یک جهنم از بسیاری از سرگرم کننده است."
هیچ شکستن در سراسر بوش وجود دارد:

بازی عبور از خیابان

این وسواس جدید خود را در انتظار وقوع است. توسعه متی هال در مورد این واقعیت است که عنوان این بازی یک راه برای این تیم به ادای احترام به دونگ نگوین بسیار باز بوده است در حال حاضر یاد زمان مصرف، بازی عبور مرغ از خیابان شل و ول پرنده، و الهام بخش خود را در عنوان خود است. راستش، هر چند، من فکر می کنم که آن را فروختن.
تصمیم گیری های بزرگ مانند این به طراحی زمین کامل بازی را گسترش دهد. بازی عبور از خیابان برای کامپیوتر بازی رد شدن از خیابان برای اندروید به جای اب شلپ شلپ کردن در نقاط و ضرب، نمره بازی است که به عنوان یک شاخص خالص به عنوان شما می توانید از موفقیت را پیدا کنید: چگونه بسیاری از گره ای شما قادر خواهید بود برای تکمیل قبل از گرد و غبار (یا گازهای اگزوز عنوان آن بود) شما کمی بود؟
لاف زدن معنی دار می شود، و نوپرست نهنگ آن را با تمرکز روشن بر روی دکمه سهم پس از هر دور، و ادغام بدون درز از هر به اشتراک گذاری بازی های ویدئویی گردیده است. بازی عبور از خیابان بازی رد شدن از خیابان بازی آنلاین اندروید pc در همین حال، نمرات مرکز بازی از دوستان خود را اسپلی.
یادآوری مداوم که چگونه بسیاری از سکه های شما را تا 100، هدیه سکه رایگان بعدی خود را در فواصل منظم در سمت چپ، بازی عبور از خیابان برای اندروید بازی رد شدن از خیابان برای کامپیوتر بازی آنلاین آیفون pc و تبلیغات اقدام را در خفا یکپارچه است که خالص شما ارز تمام ترکیب برای ایجاد یک طراوت، جاذب رایگان به بازی را تجربه کنند. پیام در سراسر روشن است.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk