بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین مرد عنکبوتی برای کامپیوتر فلش  

بازی آنلاین مرد عنکبوتی برای کامپیوتر فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.23  (تعداد 463)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین مرد عنکبوتی برای کامپیوتر فلش لذت بردن از این بازی بسیار جذاب 3D ماجراجویی! کمک مرد عنکبوتی دوج انواع خطرات و مبارزه با دشمنان خود. پرش، اسلاید و ساقه شبکه عنکبوت! تا چه حد به شما را دریافت کنم؟ مبارزه با جرم و جنایت و نوسان را از پلت فرم به پلت فرم در این بازی سرگرم کننده لگو. بازی به عنوان لگو مرد عنکبوتی و کامل از تمام ماموریت های خود را.
توضیحات Ock است در سست، و از بین بردن شهرستان! دویدن، پرش، اسلاید و وب فلاخن راه خود را بر فراز بام، و سازگاری با فیلم کارگردان تهیه کننده Ock در این سرعت بالا دونده. تا چه حد می تواند به شما شما برود؟
شما یک کار نسبتا آسان است، فقط برای گرفتن به عنوان آنجا که می توانید. در طول راه شما را برای شما در انتظار تعدادی از موانع است که شما باید به یکی از دو جست و خیز و یا فقط با استفاده از وب بروید.
اقدام به سمت بسته بندی شده سرد پیمایش رایگان سبک بازی ماجراجویی که در آن در حال اجرا شما باید برای کمک مرد عنکبوتی اجرا را از طریق سطوح پلت فرم، اجتناب از خطرات، مبارزه با دشمنان و گرفتن مردمان بد. استفاده از بالا و پایین کلیدهای جهت دار برای حرکت می کند، و نوار فضا برای راه اندازی ابریشم عنکبوت.
آن لذت ببرید و لذت بردن از بازی لگو آگهی متنی نهایی مرد عنکبوتی.
 در خطر است و نیاز به کمک شما از بسیاری از تله و دشمنان است که در انتظار او را در پشت بام ها. پرش با فلش کردن، کشویی زیر موانع با فلش پایین و ساقه عنکبوتی شبکه های با فاصله. هر قدم اشتباه مرگبار خواهد بود و شما باید به تیز کردن رفلکس خود را به تلاش برای رفتن تا آنجا که ممکن است.
یک بازی جالب لگو شامل مرد عنکبوتی، پر از دویدن، پریدن و بارهای از افتادن. حتی اگر شما از طرفداران لگو نیست، شما ممکن است این بازی جالب، بالاتر از همه به دلیل گرافیک عالی پیدا کنید. و فقط آن را به روشنی، این بازی اصلی آگهی متنی است و همه اعتبارات به آنها و شرکت البته لگو بروید.
 یک شخصیت بسیار محبوب است و او خود فن زیر را از تمام گروه های سنی و جنس. این سخت است تصور کنید هر چیزی غیر ممکن است برای این قهرمان است اما این بار شما را در کنترل حرکات قهرمان باشد. چالش در این بازی است که برای کمک به قهرمان رفتن به دورترین فاصله ممکن و نگاهی به شکستن رکورد فاصله در هر تلاش. تمام آنچه که شما نیاز به انجام است ضربه بزنید کلید چشمک زن بر روی صفحه نمایش برای کمک به قهرمان پرش، اسلاید، اردک و نوسان به اجتناب از همه موانع که در راه او آمده است. شهرت از مرد عنکبوتی است در پشته و شما باید واقعا به خوبی انجام دهد.
بازی این بازی مرد عنکبوتی مستقر در لگو. اجرا بر روی سقف و پرش و اسلاید به اجتناب از موانع و سقوط. فراموش نکنید که به استفاده از خود را تار برای رسیدن به ساختمان های بالا.

کنترل:
کلید های arrow به حرکت، فاصله برای نوسان طناب
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Lego Ultimate SpiderMan بازی آنلاین مرد عنکبوتی برای کامپیوتر فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk