بازی آنلاین
abkhanwars 728x90
گیفت کارت
بازی تراوین
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین پرنسس سیندرلا طراحی کفش پاشنه بلند فلش  

بازی آنلاین پرنسس سیندرلا طراحی کفش پاشنه بلند فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
 
  رای  
رای: 3.08  (تعداد 162)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین پرنسس سیندرلا طراحی کفش پاشنه بلند فلش size: 2 MB
شاهزاده خانم زیبا ترین سیندرلا است، آماده شدن برای یک توپ جدید بسیار جذاب، که او دعوت شده بود و او در مورد آن بسیار هیجان زده است. او می خواهد به نگاه زرق و برق دار و او تا به جدید آن را به خودتان در ذهن پروژه می باشد. سیندرلا می خواهد برای ایجاد جفت زرق و برق دار از کفش و او همه مهارت های خود را و ایده های خلاق نیاز دارید. در این بازی بزرگ به نام سیندرلا کفش های طراحی شده، او می تواند از سه شکل مختلف کفش را انتخاب کنید و او می تواند آنها را به اولویت خود را سفارشی کنید. پس از او شکل کفش را انتخاب، او نیاز به آن را رسم با مداد. این پروژه نیاز به مهارت و خلاقیت و سیندرلا است تا به چالش. خوش بگذره!
یک بازی رایگان برای دختر بازی آنلاین در MaFa.Com. شما می توانید سیندرلا کفش طراح را در مرورگر خود برای بازی رایگان. شاهزاده خانم زیبا ترین سیندرلا است، آماده شدن برای یک توپ جدید بسیار جذاب، که او دعوت شده بود و او در مورد آن بسیار هیجان زده است. او می خواهد به نگاه زرق و برق دار و او تا به جدید آن را به خودتان در ذهن پروژه می باشد.
 آماده شدن برای یک توپ جدید بسیار جذاب، که او دعوت شده بود و او در مورد آن بسیار هیجان زده است. او می خواهد به نگاه زرق و برق دار و او تا به جدید آن را به خودتان در ذهن پروژه می باشد. سیندرلا می خواهد برای ایجاد جفت زرق و برق دار از کفش و او همه مهارت های خود را و ایده های خلاق نیاز دارید. در این بازی Cutezee بزرگ به نام سیندرلا کفش های طراحی شده، او می تواند از سه شکل مختلف کفش را انتخاب کنید و او می تواند آنها را به اولویت خود را سفارشی کنید. پس از او شکل کفش را انتخاب، او نیاز به آن را رسم با مداد. این پروژه نیاز به مهارت و خلاقیت و سیندرلا است تا به چالش. خوش بگذره!
انتخاب کفش پاشنه بلند و طراحی آنها را برای سیندرلا. سیندرلا آماده است برای یک توپ فانتزی جدید گرفتن. می توانید کفش از رویاهای خود شما طراحی برای او؟
او در حال آماده برای یک حزب رقص گرفتن. او زیبا ترین دختر در کل کشور است. شاهزاده خانم از سراسر جهان در حال رفتن برای شرکت در حزب بنابراین او باید در انتخاب ساز و برگ راست، نگاه آرایش و لوازم جانبی بسیار مراقب باشید. خوشبختانه او تمام موارد مد را که مورد نیاز برای ایجاد یک نگاه زرق و برق دار به جز یک جفت کفش. کفش یکی از موارد مهم این است که آن را به حزب رقص می آید. باید آن را بسیار جذاب نگاه می شود و بسیار راحت در حالی که رقص. شما در حال رفتن برای طراحی کفش های او امروز. سه طرح برای انتخاب وجود دارد. انتخاب یکی که می خواهم ترین و ایجاد یک جفت کفش.
با استفاده از این بازی شما می توانید اجازه دهید خلاقیت خود را آزاد اجرا و ترکیب اشکال و الگوهای بازی، به منظور طراحی کفش با ارزش ترین برای یک شاهزاده خانم زیبا: Cinderella.You بدست آوردن فرصت برای استفاده از حس مد خود را در راه سرگرم کننده، به عنوان ماموریت خود را است که برای ایجاد کفش مناسب سلطنتی، گام به گام، با تعداد زیادی از گزینه ها برای قاب و الگوهای رنگارنگ.
ویژگی ها:
- تن کفش و پاشنه اشکال برای هر سلیقه
- رنگ های زیبا و الگوهای از را انتخاب کنید
- تعداد زیادی از لوازم جانبی برای کفش درخشان
طرح بچه ها اختصاص داده شده -
- ناز و اهل تفریح ​​و بازی برای تلفن های موبایل سفارشی
- شخصیت های داستان تخیلی الهام گرفته از
- گرافیک با کیفیت بالا زیبا و
به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنم!
ما ارزش نظر کاربران ما و تلاش برای همیشه ارائه بهترین تجربه ما می توانیم.
او کاملا جمع آوری، اما در حال حاضر می خواهد چیزی جدید و هیجان انگیز ... کفش طراحی شده توسط شما! طراحی کفش خود را انتخاب کنید و صنایع دستی از نوع کفش شما می خواهید. سپس رنگ را انتخاب کنید و تزئین آن با این حال شما می خواهید. سیندرلا آن را دوست دارم!

کنترل:
استفاده از موس خود را به بازی
بازی آنلاین مدل لباس فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
haftir 120x240
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2017 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Cinderella Shoes Designer بازی آنلاین پرنسس سیندرلا طراحی کفش پاشنه بلند فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk