بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین ارتشی خانوادگی جنگی فلش  

بازی آنلاین ارتشی خانوادگی جنگی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.76  (تعداد 85)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین ارتشی خانوادگی جنگی فلش size: 6 MB
یک خانواده شاد، همکاری با یکدیگر، یک نیروی قدرتمند است. جمع آوری تمام خانواده با هم و شکست اسکلت، ارواح، و خیلی بیشتر در این تیرانداز عمل!
دریافت کمک از کل قبیله خود را می توانید از شر شر در حال حاضر! در اسکرول سمت خنک بازی تیر اندازی خانواده راش شما را مجبور به رسیدن به پایان مسیر زنده است. در طول راه شما می توانید سکه و چیزهای دیگر جمع آوری شده زره خود را به نفع خود و کمک به دست توسط یکی از بستگان خود را. آماده ای؟ بارگذاری سلاح خود و کشتن انبوهی از شیاطین، ارواح و موجودات دیگر ستمکاران. خوش بگذره!
شیطان تا به کودک خود را گرفته! در حال حاضر تمام خانواده در حال آمدن است به انتقام ویران کردن در ارتش مرده است.
برو بیرون و شکست هیولا بد را با تمام خانواده خود را همراه.
شوت کردن تمام هیولاها در راه خود را و جمع آوری سکه ها.
خرید ارتقاء و باز کردن دیگر اعضای خانواده است.
این خانواده تحت مشکل جدی است. آنها با نیروهای شیطانی فوقالعاده مواجه شده و مگر اینکه آنها با هم به عنوان یک تیم کار می کنند به آنها را پایین، معیشت خود را ممکن است در معرض خطر باشد. کمک به این خانواده را از ارواح خطرناک و اسکلت ارواح. بازی خانواده راش در حال حاضر!
بازی خانواده راش. شما به عنوان پدر یا سایر اعضای خانواده ایفا می کنند. کشتن اسکلت و خفاش.
هنگامی که جهان از روبات های زندگی وجود دارد. اما یک روز، یک تصادف بد در ژنراتور برق اصلی رخ داد. جهان را به خواب عمیق سقوط کرد. بیاورید زندگی را به جهان!
بازی را از طریق این تیرانداز بر اساس عمل هیجان انگیز، که در آن شما باید نجات کودک خانواده از هیولا که آن را ربوده کمک کند. ارتقا شخصیت خود را با جمع آوری سکه های طلا از هیولا که آنها را بر در حال شکست قطره. ارتقا سلامت در کل شما و قدرت حمله قبل از رفتن به بازی برای رسیدن به یک فاصله بیشتر است. باز کردن کاراکتر های جدید برای بازی مانند مادر، مادر بزرگ، پدر بزرگ و سگ سرزنده. استفاده از آمار ویژه هر یک از شخصیت برای دریافت تا آنجا که ممکن است در این تیراندازی، فاصله طولانی، عمل بسته بندی شده بازی فلش.
هیولا شر این خانواده ها \ 'نوزاد جدید ربوده است. در حال حاضر این ها \ 'زمان به عقب بر گردیم او ...
در این بازی شما اعلام جنگ علیه هیولا که شهرستان خود را مورد حمله قرار و بستگان خود را دستگیر شده است. در ابتدا شما را از چنگال خواهر دشمن آزاد، سپس مادر بزرگ، پدربزرگ من و سگ مورد علاقه خود را. همه چیز را که حرکت می کند و ارتقاء سلاح های خود را برای سکه شلیک کنید.
واقعا بازی زیبا بازی .. در این بازی حمله زامبی به شهر و خانواده .. شما باید آنها را به شاد بودن شما را می کشند .. کشتن زامبی ها و نجات شهر شما .. موفق باشید ..
شما می توانید خانواده راش رایگان بازی های فلش آنلاین بازی ، در حال حاضر، این بازی دارای 624 تعداد اجرا، باید امتیاز 4 خوب و بد 0. پیدا لذت و روز شاد. ما پیدا کردن بعضی از بازی: مسابقه راش، پلیس راش، راش زوما تفریح ​​و شروود تیرانداز. ما نیز ارائه یک بازی تمام صفحه خانواده راش، و یا شما می توانید این بازی را به کامپیوتر خود دانلود کنید.
آیا می دانید که: شما می توانید امتیاز هر بازی، شما می توانید بازی های مورد علاقه خود را با دوستان خود را در فیس بوک، توییتر و بیشتر، شما می توانید یک بازی جاسازی در وب سایت یا وبلاگ خودتان به اشتراک بگذارید، در می سازد لذت بازی آنلاین، آنچه از شما انتظار دارند؟ بازی خانواده راش آنلاین در حال حاضر!
یک خانواده شاد، همکاری با یکدیگر، یک نیروی قدرتمند است. جمع آوری تمام خانواده با هم و شکست اسکلت، ارواح، و خیلی بیشتر در این تیرانداز عمل!
نه همه فعالیت های خانواده است که خسته کننده است، فقط نگاهی به اعضای خانواده که ستاره در بازی "خانواده راش" را. هیچ چیز بهتر از بیرون رفتن برای کشتن هیولا با مادر بزرگ، پدر و مادر و برادران ما وجود دارد ... و اگر ما مادر در قانون خود را از دست در راه، هیچ چیز به نگرانی در مورد وجود دارد. تیز هدف شما و ساقه در برابر زامبی ها و خون آشام ها.
شیطان آماده معجون و او نیاز به یک کودک است. بنابراین او یک ربودند. اما او با خانواده اشتباه آشفته است. در حال حاضر تمام اعضای خود در حال کار با هم به شکست ارتش شر. شروع به عنوان پدر، جمع آوری تمام خانواده، شکست موجودات مانند ارواح و اسکلت و بچه خود را به جایی که او به آن تعلق!
یک خانواده شاد، همکاری با یکدیگر، یک نیروی قدرتمند است. جمع آوری تمام خانواده با هم و شکست اسکلت، ارواح، و خیلی بیشتر در این تیرانداز عمل!
همه حق و علائم تجاری
بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
family rush بازی آنلاین ارتشی خانوادگی جنگی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk