بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی نظامی اندروید تفنگی ارتشی آنلاین  

بازی نظامی اندروید تفنگی ارتشی آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.86  (تعداد 52)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی نظامی اندروید تفنگی ارتشی آنلاین دقیقاً مانند بازی آنلاین نظامی اندروید کامپیوتر آیفون حالت سلطنتی نبرد ، کارهای زیادی در اینجا انجام می شود تا مسابقه به جلو پیش برود. قراردادها در همه جا وجود دارند ، هلیکوپترها را می توان به دلیل تزریق پول نقد به پایین شلیک کرد ، می توانید به کیف پول دشمنان خود حمله کنید و مقادیر زیادی پول نقد در انبارهای پراکنده در نقشه وجود دارد. برای حفظ شرایط بیش از حد رقابتی است.
برندگان برتر موقعیت مکانی

بازی نظامی اندروید

تفنگی ارتشی خود را در طول مسابقه بر روی نقشه قرار داده اند ، و دنباله بی نظمی ایجاد می کنند که بدون شک به انواع مونتاژهایی که فقط تاکنون در یک پیش پرده آزمایشی اعتیاد به مواد مخدره دیده اید پایان می یابد. به جای ترس از زندگی خود با هر قدم که برمی دارید ، از پولهایی که نتوانسته اید.
شما در این حالت بازیکنان زیادی پیدا نخواهید کرد ، اما بهترین ها هستند. جوخه های سه بازیکن بازی نظامی اندروید تفنگی ارتشی به سمت جزیره می روند (با بار کامل خود را از دست می دهند) و برای گرفتن پول نقد و واریز آن برای صیانت ، از طریق بالن های گران قیمت یا با ریسک کردن همه آنها با یک وانت هلیکوپتر ، به جزیره می روند. مردن با پول نقد روی شخص شما مبلغ قابل توجهی را کسر می کند.
تخم ریزی های مجدد در اینجا فعال هستند ، بنابراین اگر شما عمدتا نمی خواهید بمیرید و پول خود بازی نظامی اندروید را رها کنید ، اگر چند تخم ریزی خشن داشته باشید ، پایان جهان نیست. در آخر ، قراردادها ، مأموریتهایی وجود دارد که می توانید در این زمینه دریافت کنید که می توانید کمی هزینه اضافی برای جاده تکمیل کنید.
اکتشاف بخش بزرگی از تجربه سلطنتی نبرد بازی نظامی اندروید کامپیوتر است و منطقه جنگ تمام تلاش خود را برای تسهیل و ترغیب شکستن خشونت انجام می دهد. به نظر می رسد استرس زا است ، اما دلیل دیگری است که من می بینم که در هنگام حضور بازیکن و تماشاگر ، حواشی بیش از رقابت دارد. به ندرت یک لحظه کسل کننده وجود دارد.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk