بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی فضایی اندروید جنگ فضایی آنلاین نگهبانان کهکشان  

بازی فضایی اندروید جنگ فضایی آنلاین نگهبانان کهکشان شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.50  (تعداد 57)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی فضایی اندروید جنگ فضایی آنلاین نگهبانان کهکشان مبارزه با به سرکش بازی فضایی اندروید جنگ فضایی بازی آنلاین کهکشان مرکزی است، که در آن شما از وقت خود را سرگردان در اطراف در قریب به اتفاق، محیط های پیچ در پیچ را صرف کنند، در حال اجرا را بسته از هیولا دشمن در طول راه. این برخوردهای محصول تا به طور ناگهانی و با فرکانس قابل پیش بینی. با این حال، بر خلاف دیگر آر پی جی، سرکش گلکسی بین یک صفحه نمایش اکتشاف و یک صفحه نمایش مبارزه با تغییر نیست. زمانی که دشمنان به نظر می رسد، آنها در منطقه شما در حال کاوش است. ماهیت عمل گرا از جنگ بلافاصله آشکار است، چرا که شما قادر خواهید بود به ساقه و همچنین بریده بریده با شمشیر تقریبا به سرعت به عنوان شما می توانید از دکمه بر روی کنترل شیر است.

 شما همچنین می توانید دفاع به حداقل رساندن آسیب های دریافت شده از دشمنان،

بازی فضایی اندروید

و همچنین به عنوان اقلام استفاده و توانایی های خاص مختلف به نام "آیات" هر چند به نظر می رسد چیزی از یک بازی اکشن در یک نگاه، از آنجا که شما حمله همه چیز در حالی که پریدن و یا بلند کردن و پرتاب دشمن را به همکارانش، بازی فضایی اندروید جنگ فضایی بازی آنلاین کامپیوتر آیفون نگهبانان کهکشان ریشه نقش بازی هنوز هم قابل مشاهده زودی به اندازه کافی هستند. بازی مکث هر زمان که شما به استفاده از یک مورد و یا توانایی، و در هر حال حاضر و پس از آن شما نیاز به صبر برای بازیابی انرژی قبل از حمله خود را به شما ادامه خواهد داد. به اعتبار آن، شما نمی خواهد خواب رفتن در چرخ با این سیستم، که خوب است و سریع سقوط اما هنوز هم شما را مجبور به در مورد نقاط قوت و ضعف اعضای حزب خود 'دشمنان تاکتیک فکر می کنم، بسیار شما را در دیگر آر پی جی.

با این حال او دارای چند مشکلات قدم زدن. بازی فضایی اندروید کامپیوتر نگهبانان کهکشان جنگ و رئیس متعدد شما را مجبور به صرف مقدار زیادی از زمان بی مهارت برای اقلام و توانایی های خاص به جای مبارزه. شما سحر و جادو درمان سنتی می کنید، اما به جای در حجم زیادی از شفا معجون سازی و ترمیم شخصیت فورا بازگرداندن به سلامت کامل و یا سلامت تقریبا کامل تکیه می کنند. که برای تلفن های موبایل قدرتمند، این چالش برانگیز است، به طوری که شما اغلب از دعوا که سه تن از شخصیت به طور ناگهانی از بین برود، بنابراین یک سوم آنها را به ارمغان می آورد، پس از آن او می میرد.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk