بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی سفینه جنگی فضایی برای کامپیوترانلاین  

بازی سفینه جنگی فضایی برای کامپیوترانلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.14  (تعداد 28)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی سفینه جنگی فضایی برای کامپیوترانلاین با معرفی بازی انلاین سفینه جنگی فضایی برای کامپیوتر خود در شرایط بسیار بدیع، یک خط خوب را میطلبد. یک ملت به نام که مبهم روسی است تحت کنترل ژنرال های نظامی خود قرار گرفته است و به زودی همسایۀ همسایه آسایشگاه خود، جمهوری امریایی که مبهم آمریکایی است حمله می کند. به جز بیت صلح دوست داشتنی، واضح است.
شما یک خلبان جنگنده

بازی سفینه جنگی

برای کامپیوتر هستید، و پس از تلاشی نادرست برای متوقف کردن تهاجم، نخستین تظاهرات بزرگ تظاهرات، شما را به مبارزه برای ایجاد یک سرپوش ساحل می اندازد و کشور خود را دوباره می گیرد. به عبارت دیگر، این به طور کلی همان تنظیم شده است به عنوان هر بازی دیگر، به طوری که شما ما را بهانه اگر ما واکنش اولیه متفاوت بود به دیدن یکی دیگر از نوع مسیحی آزار دهنده در ما در آستانه ظاهر می شود.
 صورت متفاوت، لباس های مختلف بازی سفینه جنگی برای کامپیوتر، اما شما کاملا مطمئن شوید که در پنج دقیقه، آنها در حال رفتن به همان عصبانیت است. و به شما برای فعالیت جنسی غیرمعمول میگوید. این چیزی است که من به عنوان یک محیط غنی هدفمند می نامم. نه خیلی در واقع، به رغم نصب بی نظیر، در نهایت ارائه می دهد که طرفداران رنج زیادی در انتظار آن هستند.
نوآوری و به روز رسانی خوش آمدید برخی از ویژگی های خسته است که به طور فزاینده ای بازی سفینه جنگی برای کامپیوتر در طول دندان در حال رشد است. در سطح، به وضوح، تغییرات، همه چیز ظاهری نیست. پایگاه های دست زدن به هواپیما، مبارزه با سقوط و غیره را سالها پیش متوقف کرد.
 تازه واردان این سریال باید توجه داشته باشند که این دو مدل کاملا پرواز بازی سفینه جنگی - یک سیستم سبک بازی و یک حالت شبیه سازی را ارائه می دهد. سیستم بازی احتمالا انتخاب بسیاری از بازیکنان است؛ مطمئنا کنترل دقیق تر را به شما می دهد و مطمئنا کمتر واقع گرایانه است، اما فوق العاده آن را رضایت بخش می کند و این بازی را به یک تیرانداز بزرگ مبارزه با تیراندازی تبدیل می کند.
بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk