بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی عبور از حلقه ها در دهکده انلاین اندروید  

بازی عبور از حلقه ها در دهکده انلاین اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.22  (تعداد 9)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی عبور از حلقه ها در دهکده انلاین اندروید با تکان دادن توپ بازی انلاین عبور از حلقه ها کامپیوتر آیفون ، آن را به حرکت در می آورید و بازی شامل هدایت ابزار به سمت چپ و راست از طریق هر یک از دوره های پر از مانع است. کنترل های لمسی یا شیب وجود دارد که هم به زیبایی کار می کنند و هم سطح دیسک به طور خودکار کنترل می شود.
هنگامی که

بازی عبور از حلقه ها

اندروید در هر دوره پرواز می کنید ، سعی می کنید امتیازات را در طول مسیر خود جمع کنید ، و در ابتدا بر اساس تعداد مدال خود مدال اهدا کنید. بیشتر واقع بینی مربوط به پرواز به نفع گیم پلی با سبک بازی بیشتر کاهش یافته است. دیسک شما حلقه ها ، پیچ های چوب پنبه ای را پرواز می کند و عملکردهای دیگری را نیز انجام می دهد که در غیر این صورت در زندگی واقعی غیرممکن است.
این باعث می شود که بازی عبور از حلقه ها اندروید بسیار سرگرم کننده باشد. فقط تلاش برای ضربه زدن به هر ایست بازرسی و هوابرد ماندن تا پایان انسان می تواند مشکل باشد و مدالهایی که برای جمع آوری ستاره ها اعطا می شود به آن عنصر "یک بار دیگر" می دهد. در مورد بخش پولی جهان ، به ازای هر 3 کتاب جمع آوری شده در یک سطح ، سطح را کامل کنید یا نه.
اگر در بازی عبور از حلقه ها انلاین صبر کافی ندارید که خودتان سکه بدست آورید ، طبیعتاً این سکه ها را می توان به صورت IAP در فرقه های مختلف خریداری کرد. با توجه به نرخ بدست آوردن ستاره و قیمت بسیاری از کالاهای فروشگاه ، خرید هرچه در دسترس است بدون خرید ابزار بسیار طولانی است ، اگرچه امکان پذیر است.
من هنوز با یک تبلیغ در بازی عبور از حلقه ها اندروید روبرو نشده ام. چند بازیکن در انجمن های ما در حال دریافت تبلیغات در بین شهرها هستند ، اگرچه اکثریت آنها اینگونه نیستند. به احتمال زیاد اشکالی در نحوه نمایش تبلیغات وجود دارد و در برخی موارد ممکن است در صفحه نمایش ظاهر شوند ، بنابراین فقط از این امکان آگاه باشید.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk