بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی موشک کاغذی اندروید آنلاین رکوردی  

بازی موشک کاغذی اندروید آنلاین رکوردی شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.33  (تعداد 30)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی موشک کاغذی اندروید آنلاین رکوردی مورد بالا به کپی مسلما بال کوچک، بازی موشکی اندروید برای کامپیوتر بی پایان عمودی دونده / در حال پرواز بود. با کنترل های لمسی ساده و گرافیک مجذوب، آن را از تمام خانواده گرفتار شده است.
 برخی از کشیدن آف امور کم بودجه هستند، بازی موشک اندروید اما برخی معروف اگر مشتق را به نوآوری به اندازه کافی به آنها را نامزد برای سال در محاسن خود - بازی به ذهن می آید.
موشک های کاغذی است نه کاملا خندهدار با کف دست زدن فاصله،

بازی موشک کاغذی اندروید

اما آن را نتواند به گرفتن تخیل و یا عامل اعتیاد گریزان است که در نهایت یک موفقیت را تعیین میکند. این ارائه بازیکنان کنترل پرواز قهرمان بلو، هنوز به دیگری که نیاز به کمک ماندن هوا به دنیا آمد، این بار از یک هواپیما مقاله.
عجیب، بلو ترین قهوه ای در آی فون من تصمیم گرفت، اما رنگ وجود او پرواز تا به حال به جلو موانع، بازی های موشکی هدف برای قدرت یو پی اس، جمع آوری میوه ها و پرواز را از طریق حلقه.
این عدم شفافیت اولین نشانه بازی موشک کاغذی اندروید بود که واقعا فکر تمام راه را از طریق است. این احساس مانند توسعه دهندگان با همکاری هم بنیاد چه به نظر می رسد کار در جای دیگر بدون فکر زیاد به انسجام. کنترل سزاوار غرفه، هر چند.
که در آن می افتد، با این حال، بازی موشک کاغذی ایفون در تعریف خود است. دستورالعمل و آموزش حاوی نحو انگلیسی فقیر و انتخاب کلمه فقط ساده افتضاح است، مانند "قدرت یو پی اس منفی". نوشتن دچار سردرگمی اهداف در حال حاضر مبهم در نظر گرفتن دور بسیاری از ارزش پخش در که منطق و پیشرفت بیشتر روشن می یابد.
در برنامه خریدهای در محل رایگان که انتظار می رود، بازی موشک کاغذی اندروید آنلاین اما در اینجا اگر بازیکنان نمی خواهید به صرف هر گونه پول واقعی، مجموعهای از "ارائه می دهد" در دسترس برای تکمیل هستند. فشار به خرید و یا تکمیل این پیشنهادات در تقریبا در هر صفحه نمایش است.
در نهایت، بازی موشک کاغذی اندروید من به احتمال زیاد بر روی گوشی من را نگه دارید برای چند روز است که بازی موشکی انلاین در مورد تا زمانی که آن را به من طول می کشد تا آن را پر کنید تا ظرفیت، و سپس به سرعت دور بیندازید.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk