بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی پرتاب موشک کاغذی 2 اندروید کامپیوتر آنلاین  

بازی پرتاب موشک کاغذی 2 اندروید کامپیوتر آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.27  (تعداد 11)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی پرتاب موشک کاغذی 2 اندروید کامپیوتر آنلاین صحبت از هندلینگ بازی آنلاین پرتاب موشک کاغذی 2 اندروید آیفون ، طرح برای استفاده کامل از کنترلر اصلاح شده است. اکنون نمای را مشاهده می کند ، نمای بالا ، پایین ، چپ و راست هواپیما را به شما نشان می دهد. آنالوگ سمت چپ ، زمین و صعود و فرود هواپیما را می چسباند و در سمت راست نسخه دقیق تری از ارائه می شود.
دکمه های شانه

بازی پرتاب موشک کاغذی 2 اندروید

کامپیوتر و رانش را کنترل می کند و مسلسل ، موشک و دکمه هدف گیری مانند بازی های قبلی ثابت مانده است. این واقعیت که شما هم می توانید کار خود را هدایت کنید و هم به طور هم زمان به دنبال گاوچران بگردید کاملاً شهودی است و باید در بازی های پرواز استاندارد باشد.
من واقعاً نمی توانم به اندازه کافی از توانایی های گرافیکی این بازی پرتاب موشک کاغذی 2 اندروید آنلاین عجله کنم. آنها صادقانه کلمه "واو" را تقریباً هر پنج دقیقه و حدود یک ساعت و نیم تلفظ می کنند. من هیچ بازی دیگری را نمی شناسم که به شما اجازه دهد از طریق کلانشهرهای نئو پر آسمان خراش با همان حس سرعت جیغ بکشید ، در حالی که هنوز هم جلوه ها و جزئیات را جمع می کند.
حس جزئیات به سادگی شگفت انگیز است. نور خورشید از آب می درخشد ، در حالی که نور بازی پرتاب موشک کاغذی 2 اندروید کامپیوتر از طریق بال هواپیمای شما پاشیده می شود. به طور قطع قرعه کشی انجام می شود ، اما معمولاً مورد بازشو نیست ، بلکه به تدریج در جزئیات افق محو می شود. شهرهایی که سازندگان آنها را ایجاد کرده اند از شخصیت برخوردار هستند. پل ها ، تونل ها و آسمان خراش ها به معنای واقعی کلمه در محیط بازی جمع می شوند.
همه چیز ، از بردارهای کاملی که موشک ها برای جستجوی هدف بازی پرتاب موشک کاغذی 2 اندروید کامپیوتر و از بین بردن آن گرفته تا انفجارهای ملایم و سفینه های براق و تقریباً براق مانند طرح ها ، عالی به نظر می رسند. و زیبایی واقعی همه اینها این است که در هیچ نقطه ای فریم ریز پایین نمی رود. مواقعی پیش می آید که فقط باید بگویید.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk