بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی اسکی در برف و یخ رکوردی اندروید آنلاین  

بازی اسکی در برف و یخ رکوردی اندروید آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.12  (تعداد 8)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی اسکی در برف و یخ رکوردی اندروید آنلاین من به عنوان بازی آنلاین اسکی در برف و یخ رکوردی کامپیوتر آیفون یک اسکی باز مشتاق در سراشیبی هیجان زده هستم که سرانجام شاهد انتشار یک عنوان اسکی برای PlayStation VR هستم ، حتی اگر آن فقط در اطراف ورزش پرش اسکی متمرکز باشد. Ski Jumping Pro گیمرها را در چکمه های مسابقات المپیک زمستانی قرار داد که باعث شد نام هایی مانند مشهورترین افراد زمان خود باشند.
گرچه او از نظر تنوع چیزهای زیادی برای ارائه ندارد ، اما باعث می شود که من باید روی کنترل ، دقت و کمال تمرکز کنم - که به خودی خود

بازی اسکی در برف و یخ رکوردی

اندروید بسیار ارزشمند است. با بند زدن بر روی تمام تجهیزات VR ، بدیهی است که تصاویر از طریق انتقال Steam بومی از انتقال به PSCR کمی رنج می برند.
یک مقدار لکنت بصری تند وجود دارد که هنگام تحریک در مورد محیط کم مصرف اتفاق بازی اسکی در برف و یخ رکوردی آنلاین می افتد ، و اگرچه کسی فکر می کند این بازی عالی برای به نمایش گذاشتن VR ناشی از سرگیجه است ، احساس ارتفاع و فاصله کمی صاف به نظر می رسد. اما همه چیز از دست نرفته است - جزئیات کمی مانند دیدن نفس شما و چراغ های روشن شده برای این که بتوانند.
کنترل ها کاملاً ساده هستند - با استفاده از دو یا دو کنترل کننده بازی اسکی در برف و یخ رکوردی اندروید برای نمایش هر کتاب ، گیمر با حفظ حرکات تعادل ، جهش در انتهای سطح شیب دار ، تشکیل بال های V شکل برای به حداکثر رساندن شناور ، و سپس به آرامی در سطح شیب دار فرود قرار بگیرید. حرکات بسیار ظریفی وجود دارد که باعث دویدن یا شکستن آن می شود و چند رانندگی طول می کشد تا گیمرها واقعاً احساس کنترل شوند.
این فقط دو حالت بازی را در اختیار شما قرار می دهد: یک جهش ساده در هر یک از مکان های مختلف بازی اسکی در برف و یخ رکوردی اندروید یا یک حالت شغلی ، که در آن گیمر از طریق یک سری مسابقات پیشرفت می کند. هر سطح متفاوت به نظر می رسد ، اما با توجه به محدودیت ها و مقررات این ورزش اساساً یکسان بازی می کند.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk