بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آمپول زدن به بیمار واقعی السا  

بازی آمپول زدن به بیمار واقعی السا شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.20  (تعداد 91)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آمپول زدن به بیمار واقعی السا یک جریان بی بازی آنلاین آمپول زدن به بیمار واقعی السا از گذشته است. بازی آمپول زدن واقعی یک روز، هر روز سال، شاید برای همیشه. متخصصان (جراحان و روانپزشکان) همیشه قادر به انجام وظایف خاص خود نیستند زیرا آنها داوطلب شده اند تا کار پزشکان عمومی انجام دهند، در حالی که پزشکان عمومی به طور هدفمند از طریق سالن ها سرگردان می شوند.
از لحاظ تاریخی، بازی های ویدئویی

بازی آمپول زدن

به بیمار تا حد زیادی تلاش کرده اند تا با هر درجه ای از موفقیت، شوخ طبعی را تحریک کنند، با این حال حس تیره ای از ها بخشی از آنچه پارک، نگهبان سیاه چاله و بیمارستان [سایت رسمی] بسیار لذت بخش است. بر روی کاغذ، دومی احتمالا صدای آن را نباید خنده آور باشد، با این حال 21 بیماری عجیب و غریب و بی نظیر است.
برای مثال، مثل سومین سایبرنز درجه سوم - درد و رنجی که سبب بازی آمپول زدن به بیمار می شود بیماران "آرزوی عاقلانه ای برای دهه ی 1970" داشته باشند و با موهای بزرگ، عود و سیستم عامل ها کامل شوند. یا شفافیتی که مرد را نامرئی می کند و نتیجۀ "لیز کردن ماست از قوطی های فویل گلدان های باز" است. هنگامی که مجموعه ای از موارد اضطراری (که باید قبل از اینکه زمان محدود به پایان برسد) درمان می شود.
شخصیت های تلویزیون می بینند که بیماران بازی آمپول زدن به بیمار متقاعد شده اند که توانایی خود را برای نشان دادن کوکی ها نشان می دهند؛ مجتمع شاه آنها را کاملا با الویس ادغام کرده است. شما به راحتی می توانید ببینید که تم خود را بیش از حد جدی است که تنها به جذابیت خود اضافه می کند.
البته این همه سرگرم کننده و بازی طراحی، ساخت و راه اندازی یک بیمارستان بازی آمپول زدن واقعی نیست. پارک تمدن پیشین غیرمجاز، بودجه میکروکنترلرها، کارکنان و به سرعت در حال تبدیل شدن به یک عمل جادویی است؛ زیرا شما مجبور هستید تصمیم بگیرید که چگونه پولتان بهترین است، در حالی که سعی در از دست دادن چیزی کم به عنوان ممکن است.
بازی آنلاین دکتری جدید بازی پزشکی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk