بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آشپزی رستوران واقعی فستیوال جدید انلاین کامپیوتر  

بازی آشپزی رستوران واقعی فستیوال جدید انلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.6  (تعداد 10)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آشپزی رستوران واقعی فستیوال جدید انلاین کامپیوتر اما سطوح در به طور خاص بازی انلاین آشپزی رستوران واقعی فستیوال کامپیوتر طراحی شده اند تا این نوع برنامه ریزی را به آشوب بکشانند و به ناچار همه چیز از هم خواهد پاشید. بازی نمی‌خواست برنامه‌ای داشته باشیم، می‌خواست روی پای خود فکر کنیم. وقتی کشتی دزدان دریایی کج می‌شود، میزها سر می‌خورند و ناگهان ایوان و راکونش دیگر به مشعل‌ها دسترسی ندارند، چه اتفاقی می‌افتد؟ این می‌تواند به سرعت ارتباط برقرار کند و نقش‌هایی را عوض کند که به ما امکان می‌دهد برخی از مراحل سخت‌تر بازی را فتح کنیم، و زمانی که ارتباط ما قطع شد، هرج و مرج کامل بود.
من همیشه می دانستم که وقتی همه از صحبت کردن بازی آشپزی رستوران واقعی جدید باز می مانند، همه چیز به طرز وحشتناکی اشتباه پیش رفته است. این سکوت اغلب کر کننده بود زیرا دستورات تکمیل نشدند و مردم به طور تصادفی با یکدیگر برخورد کردند. این غرق‌های قطار بخشی از تجربه هستند، اما راه‌هایی وجود دارد که می‌تواند بهتر از بازیکنان در طول هرج و مرج حمایت کند. به عنوان مثال، هر شخصیت یک کلاه سرآشپز سفید بر سر دارد و پیدا کردن خود را در یک نگاه سخت می کند، و ای کاش کلاه ها با رنگ پیراهن هر بازیکن همخوانی داشت.
مسئله دیگر این است که آستانه ها می توانند بازی آشپزی رستوران واقعی انلاین کمی مبهم باشند—من گاهی اوقات از شکاف های بین سکوهای روی سطوح یخ و گدازه می افتم. جایی که واقعا می درخشد، و اکثریت بزرگ چالش آن از آنجا ناشی می شود، طراحی سطح آن است. آنها ساده شروع می کنند - یک آشپزخانه در فضای باز با افراد تصادفی که در مسیر شما قدم می زنند، یک کشتی دزدان دریایی که میزهای شما را کج می کند و به جلو و عقب حرکت می دهد - اما به سرعت افزایش می یابد تا جایی که آشپزخانه شما به سه کامیون در حال حرکت یا در جزیره های متحرک در دریاچه ای از گدازه تقسیم می شود. بیش از هر چیز دیگری ارتباط تیم خود را آزمایش کنید.
دو سطح رودخانه یخی بازی آشپزی رستوران واقعی جدید وجود دارد که در بالا ذکر شد، و آنها از سخت‌ترین سطح‌های بازی هستند، اما آنها باعث شدند که برای کسب رتبه‌های سه ستاره به من ادامه دهم. ناگهان در حال رانندگی در نقشه جذاب سطح انتخابی Overcooked بودیم، هر سطحی را که فقط دو ستاره داشتیم را ردیابی و سعی کردیم آن را سخت کنیم. "تکمیل" یک سطح آسان است، زیرا نیاز به یک ستاره معمولاً کم است - به جز مجموعه نهایی سطوح که به طور چشمگیری افزایش می یابد.
هیچ راهی برای "شکست" کامل وجود ندارد، چیزی که بازی آشپزی رستوران واقعی جدید در واقع از آن متنفر بودم زیرا زمانی که زمان برای سفارش تمام می شد، مقداری از فشار را از بین برد. اما برای کسب سه ستاره برای اکثر سطوح نیاز به یک برنامه بازی و یک تیم هماهنگ است. ما اغلب در همان ابتدا یک سطح را مکث می کنیم تا استراتژی خود را برنامه ریزی کنیم و نقش هایی را برای هر فرد تعیین کنیم. وقتی بیشتر با همین گروه از آدم‌ها بازی می‌کردم، همه در نقش‌های معمولی افتادیم. صفحه انتخاب سطح یک نقشه رنگارنگ است که با یک کامیون حمل غذا در اطراف آن رانندگی می‌کنید و با کسب ستاره‌های بیشتر، سطوح باز می‌شوند.
بازی آنلاین آشپزی شیرینی پزی فلش, بازی آنلاین رستوران داری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

مهمان_سارا احمدی
24 Mar 2024, 20:39
این بازی خیلی قشنگ تر از بازی های دیبگر است
 
گزارش تخلف

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk