بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
گیفت کارت
abkhanwars 728x90
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین bloody sunset فلش  

بازی آنلاین bloody sunset فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
 
  رای  
رای: 3.71  (تعداد 256)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین bloody sunset فلش size: 3 MB
جوی به سرقت برده جمجمه طلایی رنگ شود. در حال حاضر او در حال مبارزه کردن امواج 25 از زامبی در کابین توسط گورستان. آیا می توانم جوی برای زنده ماندن؟
خونین غروب آفتاب است acherontic دفاع از پایگاه خود را بازی. هدف از این بازی است برای مبارزه با امواج 25 از زامبی در کابین توسط گورستان. کلیک کنید و نگه دارید دکمه سمت چپ موس را به ساقه. بازنگری نیروی با R. آیا می توانم غروب خونین شما برای زنده ماندن؟
جوی به سرقت برده جمجمه طلایی رنگ شود. در حال حاضر او مبارزه با امواج 25 از زامبی در کابین توسط گورستان. آیا می توانم جوی برای زنده ماندن؟
زنده ماندن در شب در حالی که مبارزه با انبوهی از هیولا در خونین غروب آفتاب، یک بازی رایگان دفاع که بارهای از سرگرم کننده است.
زامبی، بیگانگان و دیگر موجودات از شب را به شما پس از مصرف جمجمه مسحور از زمین دفن اشتباه دریافت کنید. محافظت از خانه و خود خود را در تمام هزینه ها در 25 امواج عمل بسته بندی شده از گلوله ها، ضرب وشتم و کشتار.
هر سطح سخت تر و سخت تر می شود برای روشن شدن، پس شما باید به آتش سریع برای زنده ماندن. با هر موج، شما می توانید سلاح های جدید و موارد به تقویت پایه از خانه خود را خریداری کنید. خرید یک برجک، ارتقاء مهارت های تیراندازی خود را، و یا تعمیر خسارت به خانه خود. این انتخاب شما چگونه به مقابله با هیولا عجله است. می تواند شما را تا صبح شکستن برای زنده ماندن؟
اگر شما این بازی رایگان و لذت شما باید بزرگ دانلود بازیهای ما، برای هر PC یا Mac را امتحان کنید. نگران نباشید، پلت فرم خود را از منوی کرکره ای را انتخاب کنید در بالای صفحه به فهرست این بازی ها.
جوی دزد قبر ساخته شده است یک اشتباه قبر امروز و به سرقت رفته جمجمه طلایی از گورستان و در حال حاضر زامبی بعد از او هستند. دفاع از کابین خود را از 25 امواج از حمله زامبی. کسب پول نقد برای خرید ارتقاء سلاح برای کمک به حملات انسان زنده دریافت شدید تر.
شب می آید و شروع به صعود زامبی را از گورهای خود. کار شما این است برای محافظت از خانه خود را در برابر این دشمنان.
یک بازی تیر اندازی در GaHe.Com است. شما می توانید غروب خونین در مرورگر شما برای بازی رایگان. جوی به سرقت برده جمجمه طلایی رنگ شود. در حال حاضر او مبارزه با امواج 25 از زامبی در کابین توسط گورستان. آیا می توانم جوی برای زنده ماندن؟
ما خانه که در آن شما می محافظت می کند. علیه شما مقدار زیادی از زامبی که خون خود را طلب است. همه آنها را به ساقه و گرفتن شما.
او به سرقت برده جمجمه طلایی رنگ شود. در حال حاضر او در یک کلبه در وسط یک جنگل پر از سوراخ، در کنار یک قبرستان و او موفق به بیدار همه زامبی. 25 امواج از آنها در انواع شکل، اندازه، lethalness و زشتی. استفاده از موس خود را به هدف و ساقه، R به بازنگری. می تواند به شما کمک کند جوی زنده ماندن و جلوگیری از مرگ؟ مطمئنا به عنوان شلیک 'شما سرگرم کننده با خونین یکشنبه داشته باشد!
شما در حال بازی برای دفاع از "جوی" که ظاهرا به سرقت برده جمجمه طلایی رنگ شود. 25 امواج از زامبی ها بعد از او و شغل خود را به آنها را متوقف کند. خونین غروب آفتاب کمی متفاوت از ترین بازی دفاع برج است. در این بازی شما در واقع می تواند در دفاع از پایگاه با تیراندازی سلاح بازی کند. شما هنوز هم می تواند برجک معمولی محل و خرید برخی از هلیکوپتر به شما کمک کند، اما بسیاری از قتل انسان زنده را از شما آمده است.
بازی نسبتا ساده است. شما سلاح را انتخاب کنید، شروع به دور و شروع انفجار زامبی. استفاده از موس خود را به هدف / شلیک کنید. R به زور بازنگری! در نظر داشته باشید که شما می توانید اسلحه بهتر خرید، درخواست امتیاز مهارت تا خود و در واقع تفنگ ارتقاء نگه دارید. این یکی از ویژگی این است که بسیار آسان برای چشم پوشی است. در هنگام انتخاب تفنگ خود را، در آمار در نوار سمت چپ تفنگ خود را نگاه کنید. شما می توانید کسانی که آمار را کلیک کنید برای افزایش / کاهش هر آنچه شما ایجاد نمی کنند. برای مثال، در خونین برج دفاعی غروب، شما می توانید زمان بارگذاری از سلاح خود را کاهش می دهد. شما می توانید تعداد گلوله برای هر کلیپ و غیره را افزایش دهد.
ساقه همه زامبی کردن و دفاع از محل شما! حفظ ارتقاء اسلحه و مهارت را به آسیب بیشتر در این بازی تیر اندازی!

کنترل:
این بازی با موس بازی تنها.
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
bloody sunset بازی آنلاین bloody sunset فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk