بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی زامبی کشی اندروید بهترین جدید آنلاین  

بازی زامبی کشی اندروید بهترین جدید آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.71  (تعداد 42)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی زامبی کشی اندروید بهترین جدید آنلاین رانندگی در بهترین بازی زامبی کشی جدید اندروید آنلاین اطراف نیز بسیار سرگرم کننده است، اما نه به این دلیل که ماشینها به خوبی کار می کنند. به راحتی می توان آنها را نادیده گرفت - اما عادلانه بودن آنها بیشتر وانت و کامیون ها، کامیون ها و سدان ها با تنها چند اتومبیل عضلانی و وسایل نقلیه زرهی مخلوط شده است. اما به لطف فیزیک آرکاد، اگر شما آنها را تلنگر
 بنابراین شما آزاد هستید که برخی از چیزهای بهترین

بازی زامبی کشی اندروید

جدید احمقانه را از بین ببرید و از طریق زامبی ها بچرخانید و درب خود را بیرون بکشید تا بتوانید بدون آسیب رساندن بدن خودرو به آنها ضربه بزنید. مایه تاسف است که شرکای همکاری شما نمیتوانند پنجره ها را از بین ببرند و در زامبی در حال حرکت باشند - مشارکت آنها محدود به باز کردن درهای خود است، اگر آنها را داشته باشند.
در عین حال شما باید مراقب باشید: یک عرضه محدود بهترین بازی زامبی کشی اندروید (و مسافت پیموده شده گاز کاملا وحشتناک)، باعث می شود تا هر سفر دیگری تنش ایجاد شود - شما نمی خواهید تانک خشک شود، همانطور که شما یک جادوگر را با یک جادوگر ، برای مثال. نیاز به نگه داشتن کتاب خود را در تعمیر خوب اضافه می کند یک لایه تنش دیگر.
 این یک چالش است که شما باید راه خود را از یک مشکل با کار کردن بهترین بازی زامبی کشی اندروید با گاز و تعمیر کیت انجام دهید. همچنین، هنگامی که شما زخمی می شوید و سستی کم می کنید، سعی کنید آن را به خانه بچرخانید، درد شدید، به ویژه در شب است. همانطور که از شخصیت های خود استفاده می کنید، مهارت های خود را گسترش خواهند داد: اجرای بسیار زیاد، استقامت آنها را افزایش می دهد، مبارزه با افزایش آمار و ارتقاء به بازی های آنلاین و تیراندازی باز خواهد شد.
انواع مهارت های دیگر مانند باغبانی، شیمی، و کامپیوتر ها به یک درخت ارتقاء بازی زامبی کشی اندروید از گزینه های توسعه شخصیت متقابل منجر می شود که می تواند منجر به گزینه های جدید ساخت و یا پشتیبانی از توانایی ها شود. اینها واقعا می توانند تا زمانی که از آنها خارج می شوند یک شخصیت را به یک ماشین کشتار اضافه کنند.
بازی آنلاین زامبی فلش, بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk