بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی ربات های جنگی کامپیوتر جدید و زامبی ها  

بازی ربات های جنگی کامپیوتر جدید و زامبی ها شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.88  (تعداد 68)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی ربات های جنگی کامپیوتر جدید و زامبی ها هشدار سرخ بازی جدید ربات های جنگی کامپیوتر و زامبی ها خوبی؛ و سریعتر و ضعیف تر شات داغ - و شما با راه پیشرفت خطی از مراحل خود مبارزه می کنید، همه چیز را در نظر بگیرید. هر دو گروه جاسوسی زمین را در جستجو، یک نژاد از دست داده اند از ترانسفورماتور مینیاتوری که بچه های بزرگ می توانند برای دستیابی به سلاح و توانایی های جدید.
 هر یک از هفت سطح منظم

بازی ربات های جنگی

کامپیوتر دارای چندین مینی مخفی در سراسر پراکنده است، برخی از آنها برای پیدا کردن طلا مشکل تر است و بعد می توانید بعد از اتمام دوباره سطوح تکمیل شده، کیسه ای را که قبلا از دست داده اید یا نتوانید دسترسی پیدا کنید. شما فقط با یک بلستر اساسی و توانایی پریدن شروع می کنید.
استفاده از استراتژیک و متنوع ماشین بازی ربات های جنگی کامپیوتر شما، کلید موفقیت در جنگ های سخت است، زیرا برخی از کیسه ها برای وضعیت خاصی مناسب تر از دیگران خواهند بود. شما سلاح های مختلف انرژی، پرتاب موشک و یک تفنگ تک تیرانداز برای جمع آوری زرادخانه خود خواهید داشت و سپر انرژی و شستشوی غذا فقط یک قدم از اقدامات دفاعی است که می توانید به دست آورید.
شما می توانید تنها چهار کتاب را در یک زمان بازی ربات های جنگی کامپیوتر (یکی به هر دکمه شانه) متصل کنید، و از آنجا که هر یک دارای امتیاز قدرت است که بخشی از ظرفیت حداکثر قدرت شما را پر می کند، شما نمی توانید فقط ترکیبی از بهترین اتومبیل ها را داشته باشید بار. علاوه بر این، مینی منوها رنگی هستند، و اگر رنگها را به درستی مطابقت دهید، حتی می توانید به سلامت و دیگر سیستم های شما افزوده شوید.
بخش بزرگی از سرگرم کننده است، خوب، منفجر بسیاری از بازی ربات های جنگی. شما با انحراف از انحرافات انحصاری هدر خواهد رفت، که کاملا صادقانه به نظر می رسد. دشمنان با یک مدل فیزیک ابتدایی اداره می شوند، بنابراین شما می توانید یک جفت موشک اسپیرلر آتش بزنید.
بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk