بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی میلیونر شو برای اندروید ولی بی دست آنلاین  

بازی میلیونر شو برای اندروید ولی بی دست آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.80  (تعداد 26)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی میلیونر شو برای اندروید ولی بی دست آنلاین لای وانل، بازی آنلاین میلیونر شو برای اندروید ولی بی دست سازنده آن، برای نوشتن آن، در سال 2006 منتشر شد و به کارگردانی بوسمن منتشر شد. مهم این است که توجه ونل را به خاطر داشته باشید، زیرا زمان سوم و نهایی او مستقیما در داستان سرایی سری اتفاق می افتاد. و این نشان می دهد، به عنوان او بیش از حد کار می کند برای ارائه شمشیر بسته است.
دو داستان اصلی

بازی میلیونر شو

برای اندروید وجود دارد که به ناچار در هم می آمیزند، هر دو آنها به اندازه کافی قانع کننده هستند که بتوانند چیزی را که بسیاری از آن ها به عنوان "پورنوگرافی شکنجه" در طول سالها به عنوان "فیلم ترسناک" خیلی بیشتر از آن. در اولین داستان، پدر جیبت قربانی شده توسط آن ربوده شده و قرار داده شده به خانه است که او مجبور به مقابله با هر کسی که نقش در مرگ پسر او را بازی کرد.
در جایی دیگر، جسارت می کنیم، جراح نیز ربوده شده و به بازی میلیونر شو برای اندروید خودش اعطا می شود. در لین، اره منبت کاری اره مویی در یک محیط بیمارستان موقت، دور از استریل قرار دارد، که در آن "دانشجو" یانگ بر او نظارت می کند. وظیفه لین؟ زنده بمان. اگر او می میرد، یقه دور گردن او منفجر خواهد شد.
این دومین داستان است که بدون شک بیشترین امتیازات است. همانطور که ما در انتهای فیلم بازی میلیونر شو برای اندروید (هشدار اسپویلر!) متوجه شدیم، او واقعا بازی آماندا بود، که حتی تعجب هم برای ازدواج دارد. من مجبور شدم زنده بمانم، و اره منبت کاری اره مویی عمدا از کوچک و کوچک او نگهداری کرد که جف و شما همسر و همسرتان هستید.
آماندا تنها قربانی است که در واقع درس هایی را که او در سالهای آخر زندگی اش در تلاش برای تحویل دادن بازی میلیونر شو گذرانده است یاد گرفته است، و از طریق تجربه مرگ نزدیک خود در نخستین بار در ماشین خود هدف پیدا کرده است. او فوق العاده محتوا است و طبیعتا او مهمترین شخص زندگی اوست. این ارتباط بین دو شخصیت است که چیزی از یک کتاب عشق پیچیده است.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk