بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی سفر به فضا برای اندروید ماه کامپیوتر انلاین  

بازی سفر به فضا برای اندروید ماه کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.72  (تعداد 69)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی سفر به فضا برای اندروید ماه کامپیوتر انلاین فقط گامهای اشتباه جدی بازی انلاین سفر به فضا ماه آیفون وارد می شود که کاملاً مطمئن نیست که می خواهد چه باشد. در اوایل ، این بازی متناسب با نبرد مبتنی بر نقش بازی را تقلید می کند و یک شوخی عالی را ایجاد می کند. این به طور مكرر قراردادهای بازی را پیش پا می گذارد ، فیلمنامه با جزئیات درباره آنها بحث می كند.
اما بعداً ، به

بازی سفر به فضا

برای اندروید ، شما را می بیند که با زامبی ها می جنگید و از موانع محیطی بازی سفر به ماه فرار می کنید در حالی که شخصیتی را در یک راهرو طولانی - کاملاً رو راست - دنبال می کنید. این هیچ چیزی به بازی یا داستان اضافه نمی کند. گویی توسعه دهنده نرم افزار ، که از گفتن چنین ماجرای مطمئنی خسته شده بود ، به راحتی اعتماد به نفس خود را از دست داد و متوقف شد ، و مطابق با قراردادهایی که بسیار تلاش می کرد از آن جلوگیری کند ، تسلیم شد. و برای چه هدفی؟
بدون این دنباله بازی سفر به فضا کامپیوتر و بدون معما های عجیب کاشی کاری که - خوشبختانه - به ماه برای سومین مرحله نهایی خود می ریزد ، بیش از ماده کافی در این ماده وجود دارد. همچنین ، این چیزی فراتر از یک رمان تصویری است ، زیرا صرف نظر از اینکه تعاملات شما چقدر جزئی باشد ، آنها به تقویت یک مکان در جهان کمک می کنند.
موسیقی بازی سفر به فضا برای اندروید خیره کننده است. قدرتمند ، احساسی و کاملاً در هم تنیده با کتاب. اکتشافات و کسرهایی که این جفت انجام می دهند متعلق به خودشان نیست. آنها نیز مال شما هستند. در حالی که چندین رشته با پایان افسانه ای به هم گره می خورند ، اما از فضای شما نیز می خواهد که بین خطوط را بخوانید.
دو نکته قابل توجه بازی سفر به فضا برای اندروید در داستان که عمداً به آن وابسته است مبهم است: می توان آنها را از بسیاری از منابع استنباط کرد ، اما این هرگز نیازی به شرح موارد ندارد. این یک بازی مداوم و متفکرانه است ، و تنها چیزی که از شما می خواهد این است که مقداری از همان تفکر را در وقت خود با آن اعمال کنید.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk