بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی مکس پین ۲ برای اندروید انتقام کامپیوتر  

بازی مکس پین ۲ برای اندروید انتقام کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.32  (تعداد 58)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی مکس پین ۲ برای اندروید انتقام کامپیوتر سیستم تسلیحاتی بازی آنلاین مکس پین ۲ برای اندروید آیفون برای جلب توجه جزئی به وجود آمده است و به Max حداکثر امکان آتش سوزی ثانویه را می دهد که به او امکان می دهد همزمان با شلیک کردن خود یک کوکتل مولوتف را مسلح کند ، که در حالی که شما به طرز غیرقانونی در حال غرق شدن هستید ، یک کار مفید دیگر نیز ایجاد می کند.
بی فایده ، زیرا شما به ندرت

بازی مکس پین ۲ برای اندروید

کامپیوتر ، اگر هرگز ، نیاز به نزدیک شدن به آن را دارید ، و مهمات به سختی در تامین کمبود آن قرار دارند. سیستم بهداشتی دقیقاً یکسان است ، با تعداد بسیاری از قاتلان دردناک در همه جا ، و حتی از بین رفتن دشمنان فرو رفته. ظاهراً یک سطح مهارت خودتنظیم وجود دارد و در صورت تلاش ، قاتلان درد بیشتری در دسترس خواهند بود.
به نظر می رسد که هیچ وقت نمی خواهد بازیکن بازی مکس پین ۲ برای اندروید کامپیوتر در هر مرحله ناامید شود - اما افرادی که به دنبال چالش هستند ناچارند حداقل یک بار بازی را انجام دهند تا یکی از آنها داده شود.
اگر این هزینه ها کشته شوند ،بازی مکس پین ۲ برای اندروید کامپیوتر هیچ فرقی نمی کند ، جدای از این واقعیت است که مبارزه با توده ها بدون کمک آنها غالبا دشوار است. اگر بعضی از افراد را زنده نگه ندارید ، ممکن است چند نکته از گفتار را از دست ندهید ، اما تمام بسته کاملاً خطی است از هر نظر دیگر.
اتمام بازی اصلی ، بازی مکس پین ۲ برای اندروید اصلی قدیمی را نیز باز می کند ، که اساساً شما را با اتمام هر یک از سطوح بازی در اسرع وقت ، ضبط خانه خود انجام می دهد. در جای دیگر اما تا آنجا که به عنوان چند نفره پیش می رود.

راهنما مرحله 5:


در اول مرحله وقتی می پره بالا گیر می کنه بازی. برای رد کردنش نیازه شما برید به یه صفحه سایت دیگه و دوباره برگردید به صفحه بازی. مثلا دو تا صغحه باز کنید، یکی این بازی و دیگری سایت گوگل، خوب حالا وقتی مرحله 5 گیر کرد، برید به اون یکی صفحه یعنی گوگل و دوباره برگردید به بازی، همین کار رو چند بار ادامه بدید تا کم کم بره جلو.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk