بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین آرایش بچه ی باربی در تابستان فلش  

بازی آنلاین آرایش بچه ی باربی در تابستان فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.76  (تعداد 17)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین آرایش بچه ی باربی در تابستان فلش size: 2 MB
مانند هر دختر دخترانه، او را دوست دارد صرف وقت در جلوی آینه سعی در لباس، کفش، لوازم جانبی مادر او و را تشکیل می دهند. شایعه است که نوارهای تابستان، جدید ترین احساس در یک ظاهر طراحی شده مو. کودک باربی می توانید شانس پوشیدن trendiest مدل موی فصل را از دست ندهید. سه مدل مو بافته شگفت انگیز او خیالات وجود دارد و او می خواهد شما را به آنها را به او بدهد. راهنما باربی نگاه مد توری های قیطانی افسانه موهای بلوند زرق و برق دار خود را در hairdos ظریف و پیچیده. موهای خود را با شامپو بچه و تهویه بشویید. آماده سازی آن برای یک ظاهر طراحی شده با استفاده از یک ماسک مرطوب کننده. حل کردن قفل سرکش مسواک زدن آنها را به خوبی با یک شانه. مدل موهای در یک زمان را انتخاب کرده و مراحل توری های قیطانی را دنبال کنید. استفاده به عنوان پین بسیاری، کلیپ ها، نوارهای لاستیکی و اسپری مو در صورت لزوم. که نوارهای تابستان نگاه زیباتر در دختر کوچک؟ که یکی از شما انجام مانند ترین، دختران؟ را انتخاب کنید و لوازم جانبی زیبا برای تکمیل افسانه سالن مو قبل. دارای زمان بازی بسیار جذاب داغ بازی جدید بچه های ما!
شایعه است که نوارهای تابستان، جدید ترین احساس در یک ظاهر طراحی شده مو. کودک باربی می توانید شانس پوشیدن trendiest مدل موی فصل را از دست ندهید. سه مدل مو بافته شگفت انگیز او خیالات وجود دارد و او می خواهد شما را به آنها را به او بدهد.
کودک باربی را دوست دارد تابستان و آن را تقریبا به پایان رسیده، او می خواهد به بازی یک زن و شوهر از بازی های آرایشگاه و تغییر سبک او در حالی که هنوز زمان وجود دارد، یک بار پاییز است که در اینجا از بارش باران و ظروف سرباز یا مسافر باد موهایش. بازی با او و دختران لذت ببرید! بازی برای بازی شما ماوس خود را و اینترنت البته نیاز، بر روی دکمه بازی کلیک کنید و اجازه دهید سرگرم کننده شروع در به صورت رایگان! شما باید برای کمک به باربی دریافت موهای خود انجام می شود، شروع با شستن آن، درخواست ماسک و مو خود را ابریشمی صاف! موفق باشید!
این تابستان است و کودک باربی آماده برای خارج شدن به شهر است. در این بازی که ما را خواهد مدل مو تابستان باربی کودک خود و نوارهای انجام دهد. آن لذت ببرید با باربی دخترک!
کودک باربی است که با داشتن یک انفجار در تابستان امسال، او هرگز می خواهد آن را برای پایان دادن به. به منظور انعکاس احساسات خود او تصمیم گرفت تا نشان دهد که چقدر سرگرم کننده او پس از قرار دادن در نوارهای.
سبک و مدل موهای را انتخاب کنید تابستان بافته برای کودک باربی. کودک باربی را به فرصتی برای پوشیدن trendiest مدل موی فصل را از دست ندهید.
تابستان است فقط در اطراف گوشه و باربی نیاز به آماده شدن برای آن است. او نیاز به مطمئن شوید که او را در طول تابستان نگاه جذاب بنابراین او می خواهد بافته موهایش.
بازی از طریق موس بازی و شما نیاز به مطمئن شوید که باربی خواهد بود به عنوان پر زرق و برق او را به عنوان می تواند، حتی اگر او هنوز هم یک نوزاد. باربی هنوز یک کودک است، بنابراین باید انتخاب کنید که چگونه او نگاه می خواهم. فراموش نکنید که برای تمیز کردن موهای خود را به طور کامل به طوری که او هر چیزی در موهای او که او را بعد از آزار نیست. ضربه "انجام شد" یک بار که شما راضی است.
بازی آنلاین آرایش گری فلش, بازی آنلاین باربی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk