بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین باربی آرایشگری و آرایش ریحانا - دخترانه فلش  

بازی آنلاین باربی آرایشگری و آرایش ریحانا - دخترانه فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.85  (تعداد 27)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین باربی آرایشگری و آرایش ریحانا - دخترانه فلش size: 1 MB
باربی نیاز به ما افتخار امروز به دلیل ریحانا فقط در سالن خود را گام به گام و او نیاز به یک درمان آبگرم بسیار خوب! راهنما باربی مراقبت از ریحانا!
باربی در حال رفتن به ماساژ آبگرم با خواننده معروف ریحانا. او را دوست دارد به صرف او بار آزاد با ریحانا که یک خواننده معروف و یکی از دوستان نزدیک او را در آبگرم است.
باربی آماده برای روز آبگرم مشهور بعدی با ریحانا است. این خواننده فوق ستاره عاشق Barbies او.
همه ما می دانیم ریحانا یک آفتاب پرست است. ما می توانیم او را سرزنش نیست. او به نظر می رسد خیره کننده هر زمان! در این روز خود را خاموش باشد. در نهایت او می تواند استراحت و صرف برخی از زمان به دور از دوربین ها و پاپاراتزی. هر چند که روز خود را خاموش است، RHI-RHI یک حیوان حزب است. او در حال حاضر می داند آنچه را می پوشند اما برای به دست آوردن اعتماد شما، شما نیاز به تصویب لباس او را به منظور به شما اجازه او یکی برای حزب tonight.She همیشه نقش زیادی با لباس های او و سبک های مختلف او با افتخار می پوشد را انتخاب کنید. او یک انسان بعد از همه است و او می داند که او کامل نیست. حتی اگر او به نظر می رسد شگفت انگیز، آن طول می کشد در حالی که به مراقبت از پوست و بدن او. من شرط می بندم شما می توانید ریحانا افتخار به پوشیدن لباس های شما می خواهید را! یک ساعت زیبا بازی بازی است که در آن ما این فرصت را به متنعم ریحانا مشهور شما! مراقبت خوب از او و جالبترین ساز و برگ برای حزب را انتخاب کنید!
ریحانا آیکون سبک و حزب حیوان، یک، pampering آبگرم روز درمان آرامش بخش او را به طوری که او می تواند همچنان به دنبال بهترین خود را برای تمام کسانی که پاپاراتزی.
راهنما احساس موسیقی ریحانا دنبال بهترین خود را، در این آبگرم و لباس تا بازی! درمان پوست او را به درمان pampering نهایی و مطابقت لباس او را تا او می تواند لباس پوشیدن. هنگامی که شما به پایان رسید، شما می توانید لباس تا بازی بازی. سعی کنید یک امتیاز خوب در بازی آبگرم. سریع تر شما پیدا اقلام و کار بر روی صورت Rihanna به، بهتر نمره شما خواهد بود. سعی کنید به یک ظرف غذا نمی کردن و یا اجرا خارج از زمان. هنگامی که سطح بازی آبگرم شما را کامل، کمک به او انتخاب کردن ده لباس. شما باید آنها را در اسرع وقت مطابقت. وقتی که کامل شد از شما خواهد نمره نهایی خود را دریافت کنید. نمرات خوب از A-B می باشد. C خوب است، D خیلی خوب نیست، و F بدترین شما می توانید دریافت کنید. سعی کنید برای دریافت بهترین نمره! اگر شما راست ریحانا درمان، شما خوب!
خواننده مورد علاقه خود را ریحانا شده است را به یک عروسک باربی ساخته شده! بازی باربی مراقبت ریحانا آبگرم و لباس تا بازی و به دنبال ریحانا در تور کنسرت عروسک او. کنسرت موسیقی واقعا طاقت فرسا، که ریحانا چرا نیاز آبگرم طراوت و آرامش بخش قبل از هر یک از اجراهای او. شرکت در تور کنسرت او و کمک به او را با تمیز کردن پوست خود را، استفاده از آرایش خیره کننده و، البته، انتخاب ساز و برگ سمت راست به طوری که او می تواند مرحله را! بازی باربی ریحانا آبگرم و از آن لذت ببرید حلق آویز کردن با عروسک ریحانا!
باربی آبگرم جدید خود را باز کرده است تا برای اولین بار از مشتری و او یک خواننده معروف است - ریحانا. او نمی خواهد می خواهید به شرمسار با اولین مشتری خود را.
به عنوان یکی از کارکنان خود، شما باید مطمئن شوید که ریحانا. اولین چیزی که شما باید انجام دهید این صورت او روشن است. مطمئن شوید که او آزاد است از جوش و سایر آلاینده ها در صورت می باشد. درخواست برخی از کرم برای نرم کردن صورت خود را و آن را برخی از مرطوب کننده را بیش از حد. او برخی از لباس از انتخاب او به من بدهید. شما نیاز به اطمینان حاصل شود که او خواهد بود خوشحالم که او در خارج از آبگرم می آید و یا او را نمی شود از آمدن به عقب و شما خواهد شد احتمالا توسط باربی اخراج می شود.
دختران شما نمی خواهد باور که فقط پیوست بازی فوق العاده آبگرم باربی! این Rihanna به! این خواننده زیبا و با استعداد است در اینجا در به دریافت makeover تازه صورت از یکی از بهترین بازیکن بازی آبگرم. که بازیکن به شما است البته! ماندن متمرکز و نشان ریحانا شما می توانید بهترین کار را انجام دهید. این بازی است که واقعا سرگرم کننده است و بسیاری از مسائل پنهان را برای شما به کشف کنید. استفاده از موس خود و پیروی از دستورالعمل ها نشان می دهد به شما در پایین. مطمئن شوید که شما متمرکز بمانند و با کلیک بر روی آیتم های سمت راست. خوش بگذره!
دستورالعمل بازی:
با استفاده از ماوس و دستورالعمل بازی در دنبال کنید.
بازی آنلاین مدل لباس فلش, بازی آنلاین آرایش گری فلش, بازی آنلاین باربی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk