بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین آرایشگری مو باربی پرنسس - دخترانه فلش  

بازی آنلاین آرایشگری مو باربی پرنسس - دخترانه فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.05  (تعداد 372)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین آرایشگری مو باربی پرنسس - دخترانه فلش size: 1 MB
زمین از شاهزاده خانم شگفت انگیز ترین را وارد کنید و دریابید که چگونه آن را احساس به مانند خانواده سلطنتی درست pampered در شود. این عیار-patootie است در خلق و خوی برای یک نگاه جدید، و آنچه می تواند بهتر از مدل موهای جدید شیک؟ نگاهی به شاهزاده خانم به سالن سلطنتی و تبدیل به سبک شخصی او. شما می توانید با braides عالی و لوازم جانبی درخشان آزمایش، و ایجاد یک مدل موی پری برای این دختر شگفت آور زیبا.
شاهزاده خانم آملیا دارای مو زیبا ترین می توانید تصور کنید! مو مانند این نیاز به مراقبت خوب از گرفته شود. آیا آرایشگاه سلطنتی شما را تبدیل به؟ یک مدل موهای مرسوم، مد روز برای شاهزاده خانم آملیا. انتخاب یکی از سه مدل مو عجیب و ایجاد آن، با استفاده از ابزار حرفه ای و جواهرات مو. بازی شاهزاده خانم سالنهای در بازی های عزیزم! شاهزاده خانم سالنهای یک بازی بسیار سرگرم کننده است!
بازی مو، شما می توانید تعداد زیادی یاد می گیرند و یک بازی سرگرم کننده هنگامی که شما بازی بازی شاهزاده خانم سالنهای، و شما می توانید تعداد زیادی از بازی های مشابه مانند بازی شاهزاده خانم سالنهای پیدا کنید.
سنت سالنهای خانواده سلطنتی یک داستان از یک قرن است. این واقعیت شناخته شده هر مراسم رسمی از ملکه باید به دقت برنامه ریزی شده و به طور کامل برنامه ریزی شده است. هر جزئیات ضروری است و توسط پروتکل سخت به دنبال. و حتی یک مسئله کوچک ممکن است همه چیز را خراب کردن. در اواخر نوامبر 2013 خانواده سلطنتی در مرکز یک رسوایی ظاهر شد. کمد مو دادگاه استفاده می شود موضع رسمی خود را به ترویج کسب و کار خود با ارسال متون تقریظ یا اعلان مبالغه امیز در صفحه فیس بوک، توییتر و چه چیزی نیست. مطبوعات در تصویر وضعیت در همه رنگ. بنابراین، خانواده تصمیم به آتش سبک. دفعه بعد کیت میدلتون نیاز به یک مدل مو برجسته او خواهد شد نیاز به پیدا کردن شخص دیگری. و این بسیار آسان است من می توانم به شما بگویم! اگر یک فرد عادی به سختی می تواند کمد مو حرفه ای در نزدیکی خانه خود را پیدا کنید، آنچه ما می توانیم از یک خانواده سلطنتی فکر می کنم؟ خوشبختانه یک ملکه است تاج است که می تواند اشتباهات سبک و چه همه آنها را که ممکن است شما از من بپرسید پنهان. در اینجا نقل قول رسمی از سایت انگلیسی خانواده سلطنتی است: "ملکه در وظایف رسمی خود را با دیگر اعضای کار از خانواده سلطنتی که در انجام طیف گسترده ای از درگیری های عمومی حمایت". متاسفانه، آنها هیچ چیزی در مورد یک آرایشگر نمی گن.
بازی آنلاین آرایش گری فلش, بازی آنلاین باربی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Princess Hairdress بازی آنلاین آرایشگری مو باربی پرنسس - دخترانه فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk