بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین آرایشگری باربی فشن - دخترانه فلش  

بازی آنلاین آرایشگری باربی فشن - دخترانه فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.84  (تعداد 297)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین آرایشگری باربی فشن - دخترانه فلش size: 2 MB
در اینجا ما یک باربی ناز در عشق! او خیلی خوشحال است زیرا یک دوست پسر جدید و در حال حاضر او می خواهد زیبا تر از همیشه برای او. می تواند شما را کمک به او آماده برای دیدار عشق را دریافت کنم؟
باربی تنها نماد مد واقعی این زمان باربی می خواهد به مجموعه استانداردهای جدید مد با earrings.Can شما او را رسیدن به آن کمک کند،؟
وقتی که می آید به مد هیچ کس نمی تواند به باربی مطابقت کردن او به عنوان نماد مد نهایی که همه از او را تحسین است. این بار باربی در حال رفتن به راه روند مد جدید با گوشواره
وقتی که می آید به مد هیچ کس نمی تواند به باربی مطابقت کردن او به عنوان نماد مد نهایی که همه از او را تحسین است. این بار باربی در حال رفتن به راه روند مد جدید با گوشواره. و شما می دانید چه؟ او دارای یک مقدار زیادی از گوشواره برای مناسبت های مختلف و برای آرایش های مختلف. شما شگفت زده خواهد شد زمانی که می بینید مجموعه خود را و شما نیز می خواهم در اختیار داشتن نوع از لوازم جانبی که او کردم تا احساس راحتی کنید. اما قبل از هر ورزشی نگاه درمان کمی صورت را به منظور نگاه بی عیب و نقص ضروری است. بنابراین برای اولین بار با ماسک صورت شروع و سپس به جلسه اقدام به آرایش را قبل شیک با گوشواره شیک. سعی کنید ترکیب های مختلف از آرایش و لوازم جانبی تا زمانی که شما یک نگاه مورد نظر را دریافت کنید. از آن لذت ببرید با این بازی makeover!
وقتی که می آید به مد هیچ کس نمی تواند به باربی مطابقت کردن او به عنوان نماد مد نهایی که همه از او را تحسین است. این بار باربی در حال رفتن به راه روند مد جدید با گوشواره. و شما می دانید چه؟ او دارای یک مقدار زیادی از گوشواره برای مناسبت های مختلف و برای آرایش های مختلف.
باربی را دوست دارد روند و هیچ لوازم جانبی موثرتر از جفت گوشواره واقعا موثر وجود دارد. کمکش کن!
باربی ESTA precisando د alguns cuidados کام SUA پله پور isso trate د seguir به عنوان instruções E fazer ای seu trabalho، várias opções entre produtos E acessórios estão SUA disposição aproveite E FACA melhor escolha بند deixá لا ainda مایس لیندا.
چگونه به بازی بازی آنلاین باربی مد قبل با گوشواره. کنترل کردن بازی باربی مد قبل با گوشواره. مد لباس اصلاح ناپذیر و تمام زیبایی معروف باربی به صرف جمع آوری روز، اختصاص روش های خود را به مراقبت از خود. پس از همه، او تا به حال یک جلسه امروز برنامه ریزی شده، و آن را باید صد در صد نگاه کنید، و شاید حتی بیشتر. شروع با تمام رنگ آمیزی و سلامت مو ماسک، و در نهایت، درخواست آرایش و پوشیدن جواهرات.
باربی تصمیم گرفته است به خلاق و آمد تا با طرح چند گوشواره. او می خواهد به آنها را می پوشند، اما که آن نیاز به یک شخص مراقبت. ظاهر کامل کمک خواهد کرد او را روشن تر کار جواهرات خود را ارسال کنید. مراقبت از صورت خود را، با استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی. سعی کنید نسخه های مختلف گوشواره شیک و لوازم جانبی همراه با آرایش باربی شیرین.

کنترل:
استفاده از موس به بازی این بازی
بازی آنلاین آرایش گری فلش, بازی آنلاین باربی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
q Barbie Fashion Makeover بازی آنلاین آرایشگری باربی فشن - دخترانه فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk