بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی دفاعی آنلاین استراتژیک جدید برج جنگی  

بازی دفاعی آنلاین استراتژیک جدید برج  جنگی شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.69  (تعداد 39)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی دفاعی آنلاین استراتژیک جدید برج جنگی این تنظیم جزئی به جریان معمولی است که باید بازیکنان با تجربه از اتوکد را متوقف کند. سه جناح نیز روش خود را برای حمل و نقل منابع در اطراف محل - یک هلیکوپتر باربری کارتل می تواند در مورد نقشه زیپ و اجتناب از کمین کمربندی های کنار جاده ای موثر تر، اما نسبتا شکننده است، و ظرفیت کوچک در مقایسه با یک کامیون ارتش ایالات متحده است.
همچنین ممکن است با گرفتن بانک ها، که ساختارهای فیزیکی واقعی بر روی نقشه هستند، پول کسب کنند. الکسیس وسایل نقلیه کشف را به یک خوشه ای از ساختمان ها فرستاد و پس از پیدا کردن آنها خالی، در APCs که در پیاده سازی پیاده شده بودند، نقل مکان کرد. سربازان پا مورد نیاز هستند تا ساختمان ها را جذب کنند؛ زیرا تانک ها، برای همه ی ویژگی های آنها، قادر به انجام هرج و مرج نیستند
با کمک وام های بانکی که اکنون به حساب الکلیس منتقل می شود، او در کنار دیگر اسلحه های پیاده نظام را راه اندازی کرد. آنها به نیروهای نزدیک نزدیک می شوند اما اگر دشمن نزدیک به هم نزدیک شود، یک منطقه کشتن را ایجاد خواهد کرد. تحقیق همچنین نیاز به تفکر واکنشی دارد. در بسیاری از بازی های RTS، شما اساسا یک سطل را پر می کنید. قطره به تحقیق و در نهایت شما از همه بهترین واحد را باز کنید و امیدوارم در روز برنده شوید.
قانون تجاوز دارای چندین سطل است. تاکید بر ارتقاء واحدهای موجود به جای طراحی طرح های جدید و منابع محدود بر روی زمین - به ویژه مواد معدنی بالا پایان - به این معنی است که شما باید تصمیمات سختی بگیرید. شما نمیتوانید اطراف فروشگاه را اجرا کنید و یکی از همه چیز را بخرید، به جای اینکه با کلیک کردن روی صف، به محض تکمیل یک قطعه جدید از تانک، صف را تشکیل دهید.
تظاهرات به صورت اسکریپتی نوشته نشده بود و بسیاری از انتقادات بسیاری وجود داشت چون الکسیس به سؤالات من پاسخ داد و پاسخ های آن را در زمان واقعی اجرا کرد. با استفاده از ابزار dev برای عجله این روند، او یک پایگاه بزرگ را ساخت و یک ارتش بزرگ را جمع آوری کرد، سپس یک موشک به یک سیلو افتاد و روی صفحه نمایش را با آتش پر کرد.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین دفاع از برج فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk