بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی استراتژیک ایفون جنگی آنلاین گوبلین ها  

بازی استراتژیک ایفون جنگی آنلاین گوبلین ها شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.81  (تعداد 55)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی استراتژیک ایفون جنگی آنلاین گوبلین ها خوب ، بنابراین بازی جنگی استراتژیک ایفون شما می خواهید یک بازی ایجاد کنید و ایده های خود را ، سناریو ، طرح ها و حتی شاید توسعه دهندگان برای انجام آن داشته باشید. اما چالش در اینجا ایجاد جنگ نیست بلکه توسعه موتورهای دیتابیس است که برای اجرای یک بازی آنلاین موفق چند نفره آنلاین با میلیون ها بازیکن مورد نیاز است. وسایل میانی یا موتوری که به توسعه دهندگان کمک می کند بیشتر از جنبه های فنی روی صحنه خود تمرکز کنند.
این مشکل همگام سازی زمان

بازی استراتژیک ایفون

جنگی را در صدها یا هزاران سرباز انجام می دهد. و این بخشی است که ما روز را ذخیره می کنیم. این حقیقت را برای شما بگویم ، هزینه کردن منابع برای ساختمانها ، به منظور بدست آوردن منابعی برای هزینه کردن در کارهای بهتر ، به طوری که برخی از این سربازان پیشرفته ، سربازان قوی تری را تشکیل می دهند.
سطح آزمون از زمان راه اندازی آن گذشت. و محبوبیت آن را می توان با هزاران نفر بازی استراتژیک ایفون آنلاین از تابلوهای بزرگ منطقی در سراسر اینترنت ثابت کرد. و بسیاری از بچه های دیگر در سطوح بالاتر مانند جادوگران و بسیاری دیگر وجود دارد ، اگر به اندازه کافی بلند بازی کنید.
و البته بازیکنان می توانند به طایفه بازی استراتژیک ایفون جنگی بپیوندند و در جنگ های قبیله ای شرکت کنند که اساساً هدف اصلی خانه است. بهتر از همه ، اینکه شما می توانید هم در مقابل بازیکن ، هم بازیکن بازی کنید و هم گزینه ای دارید که به عنوان تک نفره در برابر اجنه بازی کنید. گذشته از ابزارها ، یک پول محلی نیز وجود دارد.
برای دستیابی به نقاط عطف خاص بازی استراتژیک ایفون جنگی ، جعبه هایی دریافت خواهید کرد و هنگام پاک کردن روستای خود از درختان و سنگ ها ، جواهرات دریافت خواهید کرد. با این حال ، راه اصلی برای به دست آوردن سنگهای قیمتی از طریق خرید درون برنامه ای با استفاده از پول واقعی است. و بخش خوب این است که شما به پیشنهادات ثابت برای پرداخت پول واقعی برای چیزی تحت فشار نیستید.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk