بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی مکانیکی ماشین برای کامپیوتر خودرو انلاین  

بازی مکانیکی ماشین برای کامپیوتر خودرو انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.36  (تعداد 128)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی مکانیکی ماشین برای کامپیوتر خودرو انلاین همانطور که بازی مکانیکی خودرواز نام آن پیداست ، هدف شما این است که نقش مکانیک را بر عهده بگیرید و اتومبیل های شلوغ را برطرف کنید. شما اتومبیل های قدیمی خریداری می کنید که در انبارها قفل شده اند ، یک رنگ جدید را می پوشانید ، قطعات زنگ زده را تعویض می کنید و سپس کامیون را به بازار عرضه می کنید تا بفروشد. شستشو ، بشویید و تکرار کنید - معنای واقعی کلمه وجود دارد.
به دلیل اتوماتیک بودن بخش اعظم آن

بازی مکانیکی ماشین

برای کامپیوتر ، در اینجا گیم پلی بازی مکانیکی خودرو واقعی وجود ندارد. خاموش کردن زنگ از کامیون ها با چند چرخش چوب آنالوگ و یک دکمه ساده انجام می شود. "مجتمع" روند تعمیر با بازسازی فضای داخلی سروکار دارد ، اما حتی این یک جشن تعطیل فشارهای سریع است.
شما انجام می دهید قطعات مورد نیاز را از لیست خریداری کنید (که آزار دهنده بازی مکانیکی ماشین برای کامپیوتر نیست با حروف الفبا) ، و سپس می خواهید چند دقیقه دیگر را با نگه داشتن دکمه A برای جدا کردن قطعات قدیمی و شکاف در قسمت جدید صرف کنید. پیشرفت هیچ چیز نیست ، زیرا تنها تغییر واقعی این است که به تدریج جعبه ها پیچیده تر می شوند ، بنابراین تعداد دنیایی که باید بفروشید و مبادله کنید بیشتر می شود.
 این دشوار نیست ، فقط یکنواخت تر است. در حالی که ، یک آهنگ موسیقی حلقه ای واحد پخش بازی مکانیکی ماشین برای کامپیوتر می شود. این نمایش کامل برای بی دینی است که این باید ارائه دهد. بعد از اینکه من فقط در حدود سه ساعت بازی 30 تعمیر را انجام دادم (این مبلغ مورد نیاز برای باز کردن قفل همه جعبه ابزار است ، البته تفاوت قابل توجهی ندارد).
 با خودم فکر می کنم: "چرا روی کره زمین اینقدر محبوب بازی مکانیکی ماشین است؟" فیلم های YouTube این "بازی" صدها هزار بازدید دارند. بنابراین ، این باعث شد که من نهایتا فیلم های گفته شده را بررسی کنم ، و نتیجه آن کاملاً آشکار شد.من از شما خواهش می کنم که پول خود را در هر جای دیگری به جای پرداخت بپردازید.
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk