بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی تعقیب و گریز با ماشین برای کامپیوتر پلیس انلاین  

بازی تعقیب و گریز با ماشین برای کامپیوتر پلیس انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3  (تعداد 4)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تعقیب و گریز با ماشین برای کامپیوتر پلیس انلاین و به همین دلیل، این بازی انلاین تعقیب و گریز با ماشین برای کامپیوتر یکدست‌ترین و منسجم‌ترین است – با توجه به اینکه چقدر زمین را پوشش می‌دهد، یک دستاورد چشمگیر. همانطور که در مورد ورودی های گذشته وجود دارد، شما در سراسر جهان خواهید بود، و در حالی که ما به دلیل ترس از خراب شدن چیزها، هیچ یک از مکان ها را با نام مشخص نمی کنیم، مطمئن باشید که تنوع محیط ها چشمگیر است.
این سطوح همچنین بزرگتر

بازی تعقیب و گریز با ماشین برای کامپیوتر

پلیس از همیشه هستند: شما می توانید با منظم از مسیر شکسته خارج شوید، و معرفی وسایل نقلیه به شما آزادی بسیار بیشتری برای کاوش می دهد. این یک بازی جهان باز نیست، اما ژورنال‌های مخفی و مکالمات اختیاری در اطراف این مکان‌های وسیع‌تر پر شده‌اند و به شما انگیزه می‌دهند تا آخرین اینچ از فضاهای بازی با جزئیات دقیق را شانه کنید.
همه اینها بدان معنی است که کاوش قبل از اقدام بازی تعقیب و گریز با ماشین برای کامپیوتر انلاین مورد تاکید قرار می گیرد، و ممکن است بین کسانی که به دنبال مبارزه بالاتر از توسعه شخصیت هستند، تفرقه ایجاد کند، به این معنی است که تیراندازی ها زمانی که در نهایت می رسند، به طور مشخصی معنادارتر می شوند. در واقع، برخلاف بازی‌های قدیمی‌تر که در آن‌ها از موج به موج آنتاگونیست‌ها می‌ترسید، در اینجا مشتاقانه منتظر درگیری‌های اسلحه‌ای خواهید بود.
این بیشتر به این دلیل است که آنها سال نوری از بازی تعقیب و گریز با ماشین برای کامپیوتر پلیس قبلی جلوتر هستند. طراحی صدا به طور کامل بازنگری شده است، به طوری که اسلحه های گرم به جای پاره کردن، کاسه های اکشن می ترکند و شما را قادر می سازد تا با ترکیبی از تاکتیک ها نزدیک شوید. به عنوان مثال، چمن بلند به شما امکان می دهد به صورت مخفیانه نزدیک شوید، قلاب گیره ای که به تازگی اضافه شده است به شما امکان می دهد فضاهای بازی را با سرعت طی کنید.
مهمات محدود و پوشش قابل تخریب بازی تعقیب و گریز با ماشین برای کامپیوتر پلیس را تشویق می کند که به حرکت ادامه دهید، و کنترل های عالی تضمین می کند که هر رویارویی به اندازه دیدار قبلی رضایت بخش است. تنها نقطه ضعف واقعی گنجاندن کلیشه نهایی دشمنان زره پوش است. در حالی که تعداد اسفنج های گلوله کمتری نسبت به آثار قبلی در طول کمپین وجود دارد، استودیو قادر به مقاومت در برابر وسوسه پرتاب تعدادی از آنها نیست.
بازی آنلاین کامیون سواری فلش, بازی آنلاین ماشین سواری فلش, بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk