بازی آنلاین
abkhanwars 728x90
گیفت کارت
بازی تراوین
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین لگو نینجاگو 2 برای کامپیوتر اندروید فلش  

بازی آنلاین لگو نینجاگو 2 برای کامپیوتر اندروید فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
 
  رای  
رای: 3.54  (تعداد 214)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین لگو نینجاگو 2 برای کامپیوتر اندروید فلش بازی مبارزه است. شما می توانید بازی لگو نینجاگوانرژی نیزه 2 را در مرورگر خود برای بازی رایگان. تجهیز بازی آنلاین نینجاگو خود را با نیزه انرژی و شروع به سفر پرماجرا خود را! فرمان های بازی لگو نینجاگو خود به ضرب و شتم همه مخالفان خود و تسخیر جهان است از ربات ها! مثل همیشه، از آن لذت ببرید!
ترک پریدن و ظاهر از هیچ جا به گیر منم خسته کننده، شخصیت بسیار بیشتر سرد، آنها می خواهند دیده می شود و شکست دشمنان خود را با فشار دادن آنها را با جنبش های نخ ریسی خود را تا زمانی که به اندازه کافی برای سرگیجه رنج می برند اسلش نهایی که شما در مورد هستند با آنها انجام دهد.
شما باید بازی های نینجاگو خود را با نیزه انرژی تجهیز و شروع به سفر پرماجرا خود. فرمان های بازی آنلاین لگو نینجاگو 2 برای کامپیوتر اندروید خود به ضرب و شتم همه مخالفان خود و تسخیر جهان از روبات های. بهترین نکته برای پیروزی در مبارزه است چیزهای دشمن خود را از عرصه.
بازی فلش بسیار با کیفیت و محبوب است. هزاران نفر بازیکنان بازی کرده است لگو انرژی نیزه 2 و آن را دوست دارم، امیدوارم که شما آن را بیش از حد لذت ببرید. میزبان بیش بهترین بازی های آنلاین و همه رایگان برای شما، اگر شما می خواهم به بازی بازی های خنده دار و محبوب مثل لگو .
نبرد بازی لگو نینجاگو آنلاین که است که توانایی به دست کشیدن مخالفان با استفاده از سلاح های مرگبار به شکست دشمن از طریق دفاع در رقابت منطقه.
مبارزه در عرصه به عنوان یک شخصیت در برابر دیگر شخصیت های لگو نخ ریسی. سعی کنید به دست کشیدن حریف خود را از حلقه را به نفع خود. در هل دادن و حرکت در نهایت کسی خواهد شد زدم خاموش نگه دارید.
شما در مسابقات لگو، که در آن شما باید به سوار شدن تیغه و آن را به هم پیچیده شدن وجود دارد، سعی کنید به سر و صدا حریف خود را وجود دارد تا وقتی که آنها را از عرصه شرکت کرده ام.
این یک مبارزه بازی با لگو است. بازی آنلاین نینجاگو لگو خود را انتخاب کنید و تجهیزات خود را انتخاب کنید. مدیریت بازی نینجاگو خود و اجازه دهید آن را در یک ماجراجویی سوار شو.

کنترل:
استفاده از کلید های و فضا به بازی این بازی.
بازی آنلاین شمشیر زنی فلش, بازی آنلاین نینجا فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
haftir 120x240
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2017 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Ninjago Energy Spear 2 بازی آنلاین لگو نینجاگو 2 برای کامپیوتر اندروید فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk